Wpis z mikrobloga

Używam postmana, ale w ostatnim czasie coraz częściej mnie zawodzi, bo działa wolno i czasem nie może się połączyć z serwerem postmana, co objawia się błędem "Unable to load data". Macie jakąś lepszą alternatywę, która nie ma tych problemów i najlepiej działa w pełni lokalnie? Może być płatne, jeśli warto. Fajnie jakby dało się przeimportować dane z postmana.

#programowanie #webdev #backend #frontend #informatyka #postman #rest #api #www
  • 12
  • Odpowiedz
@ni0bi: swagger nie nadaje się do moich zastosowań. bardziej chodzi mi coś takiego jak postman, gdzie mam proste adresy, endpointy, parametry, headery itd.
  • Odpowiedz
SoapUI


@MrWronek: a to kojarzę to ze studiów i pamiętam, że to coś miało strasznie kijowy interfejs. może dam temu drugą szansę i przetestuję
  • Odpowiedz
@annotate: no właśnie to mnie najbardziej wkurza, po co chmura do czegoś takiego jak wysyłanie zapytań? przecież to jest overkill.

jak lokalnie to zobacz https://www.thunderclient.com/


@annotate: to na pierwszy rzut oka wyglądało fajnie, ale nie widzę, żeby obsługiwało zmienne w url (np. chce mieć adres do serwisu jako zmienną). wyszukiwarka też działa kijowo, niczego nie znajduje, nawet jak wpisze nazwę kolekcji słowo w słowo. słabe i niedopracowane ;/

a dobra,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ly000: zmienne są. Plus są środowiska, że grupujesz wiele różnych parametrów i zmieniasz hurtowo. Dla mnie na początku nie było intuicyjne ale jest w pytkę. Mi działa o dziwo szybciej niż postman I insomnia.

Wyszukiwanie nie wiem, nie używam, mam za małe kolekcje :)
  • Odpowiedz