Wpis z mikrobloga

Nie chce kogos hejtowac za wyglad, to tylko pytanie xd Czy wam tez srasko przypomina zachlanego menela? Ona ma identyczna twarz jak te menele ktore czasem na dworcu spotykam. Strasznie fatalne geny
#famemma
  • 14
  • Odpowiedz
@Rainmaker97: to prawda, pelno zaniedbanych kobiet na ulicach, ubranych w jakies łachy modne 30lat temu albo jakby worki na kartofle czy sweter po ojcu zalozyly xD Do tego #!$%@? za cala rodzine i chodza spasione jak lochy. A potem placz ze sie z nich smieja ze grube czy za waskie krzesla robia w samolotach i sie nie mieszcza xD Majka z twarza juz niestety nic nie zrobi jedynie generalna operacja by
  • Odpowiedz
@essos: po czym wnioskujesz ze ktos z tych osob czy ja umawial sie z zaniedbanymi kobietami? xd Takie przewaznie nie sa zapraszane na randki lub sa w wieloletnich zwiazkach i dopiero wtedy przestaly o siebie dbac.
  • Odpowiedz
@likatomyk: no ona te ciuchy wszystkie z lumpu i wyglada jak taki lump menel. Da sie znalezc w lumpach sieciowkowe rzeczy co udowodnilo pare ytberek ze da sie tam ladne rzeczy znalezc a ona ewidetnie wybiera najgorsze szmaty xd takie bezguscie i wyglada poprostu strasznie menelsko
  • Odpowiedz
@corryand: nie tylko youtuberki bo generalnie mlodsze dziewczyny czesto tam kupuja bo jakosciowo idzie tam wyhaczyc NAWET lepsze rzeczy od tych z "polskich" sieciowek w ktorych z roku na rok mam wrazenie, ze coraz gorzej z kupnem czegos co ma w skladzie wiecej niz te #!$%@? 60 procent bawelny xdd ja juz nie kupuje na przyklad skarpet w takim adidasie czy gdziekolwiek bo kisi mi sie w tym gownie noga, kupuje
  • Odpowiedz
@cottonworldy: to prawda.. spodnie materialowe z sieciowek po jakims czasie pekaja, koszule podobnie, nadruk z tshirtow sie spiera ale sklad tshirtow i koszul na szczescie dobry mozna znalezc. Mi sie podobaja sieciowkowe rzeczy chociaz bylo pare ostatnich sezonow ze moze z 3 nowe rzeczy sobie kupilem bo ani nie bylo nic oszalamiajace ani nie potrzebowalem. Do lumpow nie chodze bo nie chce mi sie spedzac w sklepie 100h i przerzucac kazdy
  • Odpowiedz
@corryand: ja chodzic tez nie chodze mam za to dwie bluzy z lumpa co mi sasiadedzka kupila i obiektywnie sa to najlepsze ciuchy w 2022 w mojej szafie xD i mnie tez przeraza lazenie tam, ludzie tam z tego co mi mowila na kilogramy kupuja, a ze jest w czym wybierac to laza tam i laza nie wiadomo ile. rozowa sie w tym odnajdzie, a ja chce do sklepu wejsc i
  • Odpowiedz
@cottonworldy: noo jak ktos lubi wiele h spedzic w sklepie to cos dla niego, ja jednak wole spedzic mniej czasu na szukanie taniego ciuchu a kupic troche drozszy w sieciowce za wiecej kasy ale de facto zyskujac ten czas na cos pozyteczniejszego niz jakies ciuchy ale co kto woli :D Byle wygladac schludnie a nie jak menel
  • Odpowiedz