Wpis z mikrobloga

@Rainmaker97: to prawda, pelno zaniedbanych kobiet na ulicach, ubranych w jakies łachy modne 30lat temu albo jakby worki na kartofle czy sweter po ojcu zalozyly xD Do tego #!$%@? za cala rodzine i chodza spasione jak lochy. A potem placz ze sie z nich smieja ze grube czy za waskie krzesla robia w samolotach i sie nie mieszcza xD Majka z twarza juz niestety nic nie zrobi jedynie generalna operacja by
@essos: po czym wnioskujesz ze ktos z tych osob czy ja umawial sie z zaniedbanymi kobietami? xd Takie przewaznie nie sa zapraszane na randki lub sa w wieloletnich zwiazkach i dopiero wtedy przestaly o siebie dbac.
@likatomyk: no ona te ciuchy wszystkie z lumpu i wyglada jak taki lump menel. Da sie znalezc w lumpach sieciowkowe rzeczy co udowodnilo pare ytberek ze da sie tam ladne rzeczy znalezc a ona ewidetnie wybiera najgorsze szmaty xd takie bezguscie i wyglada poprostu strasznie menelsko
@corryand: nie tylko youtuberki bo generalnie mlodsze dziewczyny czesto tam kupuja bo jakosciowo idzie tam wyhaczyc NAWET lepsze rzeczy od tych z "polskich" sieciowek w ktorych z roku na rok mam wrazenie, ze coraz gorzej z kupnem czegos co ma w skladzie wiecej niz te #!$%@? 60 procent bawelny xdd ja juz nie kupuje na przyklad skarpet w takim adidasie czy gdziekolwiek bo kisi mi sie w tym gownie noga, kupuje
@cottonworldy: to prawda.. spodnie materialowe z sieciowek po jakims czasie pekaja, koszule podobnie, nadruk z tshirtow sie spiera ale sklad tshirtow i koszul na szczescie dobry mozna znalezc. Mi sie podobaja sieciowkowe rzeczy chociaz bylo pare ostatnich sezonow ze moze z 3 nowe rzeczy sobie kupilem bo ani nie bylo nic oszalamiajace ani nie potrzebowalem. Do lumpow nie chodze bo nie chce mi sie spedzac w sklepie 100h i przerzucac kazdy
@corryand: ja chodzic tez nie chodze mam za to dwie bluzy z lumpa co mi sasiadedzka kupila i obiektywnie sa to najlepsze ciuchy w 2022 w mojej szafie xD i mnie tez przeraza lazenie tam, ludzie tam z tego co mi mowila na kilogramy kupuja, a ze jest w czym wybierac to laza tam i laza nie wiadomo ile. rozowa sie w tym odnajdzie, a ja chce do sklepu wejsc i
@cottonworldy: noo jak ktos lubi wiele h spedzic w sklepie to cos dla niego, ja jednak wole spedzic mniej czasu na szukanie taniego ciuchu a kupic troche drozszy w sieciowce za wiecej kasy ale de facto zyskujac ten czas na cos pozyteczniejszego niz jakies ciuchy ale co kto woli :D Byle wygladac schludnie a nie jak menel