Wpis z mikrobloga

Szkoda mi ludzi którzy utopili w ostatnich dwóch latach pieniądze w krypto a cieszę się, z każdego polaka który utopił w krypto swoje nędzne oszczędności.
Rozmawiałem też z innymi nacjami moonboyów ale największe cwaniactwo i "co ty mi tu bedziesz p***dolił, ja jestem kimś, nie znasz sie, za pare miesięcy będe milionerem" widziałem w narodzie husarzy. Tak więc każdy spadek krypto powoduje u mnie uśmiech na twarzy, bo wiem że jeden i drugi cwaniaczkowaty polaczek własnie sie poci. ram pam pam bawta sie dobrze.
#gielda #kryptowaluty
  • 35
  • Odpowiedz
@proszeprzestan: nieszczęście polaków to jest sprawiedliwość wszechswiata, za bycie pie**niętymi cwaniaczkowatymi prymitywami. Jeden cwaniaczek własciciel piekarni dosypie tańszej soli drogowej do wypiekanego chleba zeby sie na innymi prymitywie dorobić a później wyjdzie odetchnąć świeżym powietrzem z benzoapirenem który sie tam dostał bo klient piekarni inny cwaniaczek nazwoził nielegalnie odpadów z niemiec i mu sie wysypisko przypadkowo spłoneło, później oba cwaniaczki pójdą z łapówą do prokuratora, WIELKA HUSASARIA
  • Odpowiedz
@Lomoijj: Może w lotka zagraj, skoro tak wszystko wiesz ;) może wtedy nie będziesz musiał #!$%@? z kraju żeby ucinać głowy kurczakom dla Thomasa za eurasy xD wkleilbym jeszcze raz ten sam mem co wyżej ale już #!$%@?ć to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lomoijj: trzy razy zainwestowałem w btc. za każdym razem zaczęło to spadać. Jak to podliczyć to dobrze, że dwie pierwsze inwestycje wypłaciłem ze sporym minusem. Trzecia trzymam bo już mi wszystko jedno () eth się wyzbyłem dawno, a jedynie dogecoin pozwolił zmniejszyć stratę. U mnie to były groszowe sprawy, ale mogę się domyślić co czują ludzie którzy za kilkadziesiąt tysięcy euro kupili BTC kiedy stało
  • Odpowiedz