Wpis z mikrobloga

Szkoda mi ludzi którzy utopili w ostatnich dwóch latach pieniądze w krypto a cieszę się, z każdego polaka który utopił w krypto swoje nędzne oszczędności.
Rozmawiałem też z innymi nacjami moonboyów ale największe cwaniactwo i "co ty mi tu bedziesz p***dolił, ja jestem kimś, nie znasz sie, za pare miesięcy będe milionerem" widziałem w narodzie husarzy. Tak więc każdy spadek krypto powoduje u mnie uśmiech na twarzy, bo wiem że jeden i drugi cwaniaczkowaty polaczek własnie sie poci. ram pam pam bawta sie dobrze.
#gielda #kryptowaluty
  • 35
@proszeprzestan: ok no to czekamy na HOSSE, czekamy na , jak wy to nazywacie, aa czekamy na CYKL ;D
mógłbym sobie zapisać wasze nicki i za 5 i za 10 lat przypomnieć wam że dalej jesteście biedakami bo KRYPTO VINTER sie przedłużyla.
@Lomoijj: jak sobie przypomne to pospolite ruszenie na wykopie i tworzenie jakichs gownowalut opartych o lancuch bnb XD


@Koronanona: Nadal tu tworzą albo naganiają na jakieś shity xD Tylko na mniejsza skale bo juz nie ma tylu owieczek jak podczas hossy.
@Marakuja: jednostki? Przecież to główna teza która już udowodniłem parę razy w ciągu ostatnich miesięcy choćby tymi ankietami, że mentalność Polaków jest taka że ten chlew który jest w Polsce to i tak jest za dobrze jak dla takich ludzi.
A i ja właśnie nie chce by było lepiej. Mieszkam w de i głosuje na PiS w ramach wdzięczności za całą dobroć jaką doświadczyłem od Polski i Polaków zanim wyjechałem.