Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

jest bo dluzej moze wytrzymać na głodówce :p


@haabero: no niezbyt. Osoba szczupla jest przyzwyczajona do rzadszych interwałów niz gruba.
Gruba po prostu nie wytrzyma i pobiegnie do lodówy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W sumie powinni naukowcy wyliczyc ile więcej kosztuje (jedzenie, ogrzewanie etc) rocznie utrzymanie grubej kobiety od szczuplej.
Stawiam że szczupla by wygrala przy innych czynnikach niezmiennych
twoim zdaniem osoba otyła szybciej zejdzie ze świata z niedożywienia niż chuda...


@Icon_of_sin: pokaż mi dzbanie gdzie to napisalem?
Tępy jestes jak para kaloszy, czytanie ze zrozumieniem jest chyba w podstawowce, prawda?
W szkole powinni zabierać telefony, bo potem takie wysrywy jak ty wchodzą na wykop i #!$%@?ą trzy po trzy.
Albo po prostu niedowidzisz czytając wykop na telefonie??
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mekeke2: napisałeś że osoba otyła podczas "cięższych czasów" będzie więcej żreć otóż nie będzie więcej żreć bo zwyczajnie nic nie będzie do jedzenia. Natomiast taka osoba z nadmiarem zmagazynowanych kalorii w ciele wytrzyma zdecydowanie dłużej niż osoba szczupła. Doradzam rozumieć co się samemu napisalo, dzbanie...
@Icon_of_sin: a czy ja napisalem w kontekście umierania z głodu baranie?
Napisalem wyraźnie, że:

Osoba szczupla jest przyzwyczajona do rzadszych interwałów niz gruba.

Gruba po prostu nie wytrzyma i pobiegnie do lodówy


Trudno, zeby w momencie braku jedzenia, ktos pobiegł do lodówki, nie sądzisz? Nie świta ci w tej pustej czaszce, ze jednak po tym zdaniu mozna wywnioskowac, że nie mowimy o calkowitym zaprzestaniu jedzenia aż do smierci tylko o samej
@Mekeke2: Był kiedyś grubas, który nie jadł przez rok. Tylko miał witaminy i minerały dostarczane. Ogólnie głodówki to nie jest coś co można zrobić na raz. Ciało nieprzyzwyczajone do głodu długo nie wytrzyma, ale z solami, witaminami itp można długo wytrzymać.

Mam w rodzinie kogoś kto głodówką (raczej nie w jednym ciągu) zgubił 40kg.

EDIT: Nie namawiam na głodówki - tutaj można się serio #!$%@?ć wielonarządowo.