Wpis z mikrobloga

Mirasy na czym odtworzyc film z usb, na tv prócz laptopa?
Mam fajne filmy na pendrive w 4k i dzwiekiem dolby atmos.
Kumpel odtwarza to na laptopie i podpina sie hdmi do amplitunera, ale ja mam jakis stary laptop, ktory nawet nie otworzy 4k..

Mam amplituner denon avr x2700h
Moge podpiąć usb bezpośrednio do tv, w sumie jest arc, ale nie wszystkie filmy działają, niektóre sie wieszają itd..

#telewizory #kinodomowe #elektronika #rtv #pytanie
Szawagier - Mirasy na czym odtworzyc film z usb, na tv prócz laptopa? 
Mam fajne fil...

źródło: comment_1672146407yD8KHGynEGNeS5CE8NF5Ac.jpg

Pobierz
  • 26
@ChristianHorner:
Mam spietego amplitunera kablem hdmi, po optyku nie puścisz obrazu, a dzwiek co najwyzje w stereo.
A co do netflixow i youtube to nie w tym rzecz, chodzi mi o filmy ktore mam na usb.

@kipowrot: napisalem ze po włożeniu do tv jest kiepsko, filmy sie zacinaja, a to nie ma napisow, a to w ogole nie chce go odtworzyć..
Szukam alternatywy
@Szawagier: matko bosko, gościu xD

>po optyku nie puścisz obrazu

obraz z tv nie leci do amplitunera, tylko dźwięk

>a dzwiek co najwyzje w stereo

ciekawa teoria, u mnie pięknie gra 5.1

>A co do netflixow i youtube to nie w tym rzecz, chodzi mi o filmy ktore mam na usb

a czym to się różni od netflixa i youtube skoro leci z tv? also napisałem kodi - bo nie ma
@ChristianHorner: ale o co ci chodzi chlopie? Kabel optyczny audio, czy tzw tonslink przesyla tylko audio, to raz, dwa jest to audio stereo jezeli chodzi o bezstratne ścieżki. Możesz miec dolby Digital ale skompresowane...
Poczytaj troche o tym.
Widze ze sie wypowiadaja ludzie nie majacy pojecia jak sami maja podpięte w domu sprzety.

Dla przykladu kolego, jak masz amplituner, a do niego podpiety tv i konsole, to obraz z konsoli nie
@Szawagier: jakie ps5, o czym ty #!$%@?? skąd się wzięło ps5? mówię o kodi zainstalowanym na tv z podpiętym amplitunerem jako tv audio. tak, nie będzie atmosa, ale #!$%@? z tym w sumie jak ktoś przez usb się bawi w takie rzeczy, pozdrawiam