Wpis z mikrobloga

Hej,
Jaki headset byście polecili w okolicach 1200 zł? Dostałem od różowej turtle beach 700 gen 2 max i niestety ale mnie uciskają na uszach. Dodatkowo dźwięk w nich mi się średnio podoba i jakość też jakaś taka plastikowa.

Myślałem nad:
- Epos h3pro hybrid
- Audeze penrose (zaraz wyjdzie Maxwell ale coś czuję, że nie będą najtańsze)
- Astro A50

Dzięki za podpowiedź. Głównie używam do PC ale fajnie jakby można było je podłączyć po BT do smartfona (tu jest minus Astro A50 - tylko radiowe). Najważniejsze żeby grały dobrze muzycznie. Wiem, to najlepsze by były muzyczne ale te mają opóźnienia.

#pcmasterrace #sluchawki #headset
  • 4
mam ath-m20xbt Audio-Technica
-jest opcja kabla i jednocześnie bluetooch
- baterie trzymają bardzo długo
- mogę nawet sprzedać używane, z 20 miesięczną rozszerzoną gwarancją (na wypadek pęknięcia pałąka, albo kabla)
@tookey:
@miszczu90 ten co polecił xD

@tookey Jeśli możesz kupić Penrose to bym je brał. Te słuchawki mimo, że "gamingowe" to mają świetny dźwięk. Sam miałem Audeze Mobius na testach, czyli nieco inną wersję i byłem zaskoczony jak to gra. Te słuchawki są lepsze dźwiękowo od 99% gamingowych słuchawek.
@tookey: ano powiadam i po kablu i po blutoochu - takie cuda, a wiem bom sam świadkiem
wadą bardziej jest, że są fabrycznie dość ciche, co nie przeszkadza, tylko do optymalnej głośności - player i głośniczek systemowy na fulla