Wpis z mikrobloga

@daktylekN no to zjedz 80mg nie kombinuj, oxydolor ma to do siebie że jest oo nim zajebisty kac jak jesteś bez większego doświadczenia.

Także zjedz coś przed tabletkami i miłej podróży
@Chlejus 80 bez tolerki? Serio?

@daktylekN Jak walisz nosem to nie mniej, a więcej bo biodostępność oksykodonu jest największa oralnie. Wiec żeby nosem klepło musisz wziąć więcej. Moim zdaniem inna faza jest, ale nie wiem czy warto. Jak dla mnie już lepiej przeznaczyć więcej na oral i mieć milutko, ale to juz sam musisz ocenić
@Chlejus to nic dziwnego, że się na drugi dzień źle czułeś. To takie mini przedawkowanie powiedzmy. Zawsze jak za dużo wezmę to tak mam na drugi dzien, szczególnie #!$%@? ból głowy :/
szczególnie #!$%@? ból głowy


@Xwolf66: #!$%@? ból głowy i wymioty to klasyk. Dwa razy w życiu doswiadczyłem, raz nie wiem dlaczego, bo mała dawka. Ciekawe skąd ten ból głowy się bierze, raczej nie histamina
@GothBoyy666 Mi niestety się już zdarzyło sporo razy :/ Ja rzyganie i ten okropny ból głowy mam, z tego co zauważyłam, zawsze kiedy wezmę więcej niż normalnie, na drugi dzień. Przy normalnej dziennej dawce mi się to nie zdarza, tylko kiedy przesadzę
@Xwolf66
@GothBoyy666
@Chlejus

Oxydolor 80, zdjęta otoczka, podzielone na 4 i jedna z czterech części rozmemłana w buzi i połknieta. Aktualnie po połówce są noddy, grzanie tylko na początku i niewielkie, wcześniej doświadczenie z tramadolem - dosyć czesto, doszedłem do dawek ok 400mg z hakiem. Potem z 2 miesiące przerwy, i sporadyczne zabawy. Dzisiaj zjadłem okolo 100mg oksy jak dobrze liczę, jest nodding ale można względnie funkcjonować - ale muszę coś robić