Wpis z mikrobloga

Odcinek świąteczny, wiadomo bez dram, ale wygląda to tak, w pkt wynotowałem:
1-Koziarz i jak tam Twoje ,,skrimy"? Dziewczyna została przez niego zmieszana z błotem, a okazało się, że to Koziarz był jednym wielkim problemem.
2- Klaudia i Valentyn to takie typowe ,,love story"-fajnie to wygląda!
3-Michał i Ada jak na 20+ dobrali się extra:)
4-Młody Tomek i stary Tomek dali radę.
5- Wydawało mi się, że po Kraśce-celebrycie, brzydszym bracie Piotra nie pojawi się inny czarny charakter, a tu Koziarz-no way, zepusta atmosfera odcinka! Nie przejmowali się drobiazgami, to gdzie Twoje ,,skrimy"? Chyba też coś w tym jest, że zblazowana Kamila i arystokrata Stanisław są razem.
6-Ojczym Valentyna najbardziej tajemnicza postać programu. Czy ten pan nigdy nie był w programie ,,997"? Był w programie z minutę, a dużo zamieszania swoją posturą i pewnymi tatuażami zrobił;)
7-Kasia dla mniej chyba najsympatyczniejsza uczestniczka ostatniej edycji, nie wiem: jak młody Tomek mógł wybrać na początku Zuzannę-disco lover co habit do programu założyła?
8-Nosacze na biało, dobrze, że krótko. Paweł i Marta&Robert i Agnieszka wypadli sympatyczniej, przynajmniej nie stylizowali się pod program.
9-Tera mogę się przytulić. Justyna jest prawdziwa i to fajne:) A Stary Tomek dobrze to rozegrał przy Marcie;) Proste, a ładne zaręczyny!
10-O i jest Zbyszek z 1 edycji na koniec, miło, a i twardy BOSS Janek, resztę przemilczę, bo SB-ek i ,,Czereśniak" to podobne charaktery jak Koziarz i Kraśko;) Miło było!
#rolnikszukazony
  • 8
@czuczupikczu: Nadrobiłem to. Słynne skrimy i ich prawdziwość to taka trochę historia jak wygięty dyszel przez działanie sił nadprzyrodzonych. Ja to kiedyś pisałem, ale teoria jest prosta. On zrobił numer i pewnie przejrzał ich rozmowy na przykład wysyłając im linka, a później mając dostęp do ich telefonu, technicznie wiecie o co chodzi. Linki szpiegujące itd. Zaczął temat, wie, że to zrobiły, ale nie może ujawnić źródła, bo to nielegalne. Takiego człowieka
@Sylwiusz89: Jak możesz porównywać sytuacje ze skrimami gdzie reżyser potwierdza ich istnienie do jakiegoś mitomanstwa i #!$%@? umysłowego z wymyślaniem sił nadprzyrodzonych xd dopisywanie historii jak te skrimy zdobył są dla Mateusza krzywdzące, bo robisz z niego złodzieja. Jest creepem to fakt, nieotrafie w stosunki międzyludzkie to fakt. Tylko, ze to widzielismy na ekranie a skąd ma skrimy tego niewiadomo i nie ma co dorabiać nieistniejących historii.
@czuczupikczu: Sam zaczął gość temat i go nie skończysz. Skoro wiedział, że ma rację, to dlaczego nie ujawnił ich. Po co zaczynał temat? On totalnie wymięka, bo nikt go nie krzywdzi, tylko sam on siebie. Faktem jest, że na 10 kandydatek z 5 z nich jedzie dla przygody na randkę numer ,,1", czy jest to niefajne, pewnie tak, ale takie życie. On myślał, że panny będą go traktować z atencją, a
@Sylwiusz89: Weź przeczytaj raz jeszcze i ze zrozumieniem wypowiedz reżysera, który te skrimy widzial. Sam mówił, ze zrobili to w takiej formie, żeby nikogo nie skrzywdzić (tj. osobę która zleakowala screeny) i tak, żeby widzowie coś wiedzieli skąd u Mateusza takie decyzje. Zaczął temat, bo to był główny powód pogonienie tych lasek. Mógł myśleć, ze kobiety będą o niego zabiegać, takie jego prawo a ze sam jest typem, z którym ciężko