Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy leczył się ktoś z Was izotekiem w luxmedzie?Mam pakiet z pracy, nie stać mnie na comiesięczne wizyty u dermatologa prywatnie. Polecicie kogos?
#luxmed #izotek #izotretynoina

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a8c6aa6ee95d57c22347e2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja byłem leczony- Izotek i Aknenormin - u prywatnego dermatologa. Ten na NFZ proponował gilotynę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałem koszmar na ryju (duże ropne krosty, wszędzie), zeszło wszystko. Warto było - ani śladu ani blizn ani nic. Wcześniej próbowałem pianek, płynów, mydła siarkowego i innych dziadostw - ni #!$%@?.
Dermatolog wymagał ode mnie co miesiąc badań wątrobowych z krwi. Trzeba liczyć się z mocnym wysychaniem
Ja rok temu skończyłem leczenie Axotretem, tez izotretynoina.
W moim przypadku chodziłem do dermatologa prywatnie (140 PLN za wizytę, miasto powiatowe). Nie byłem co miesiąc na wizycie tylko pierwsze 3 miesiące co miesiąc i potem co 2-3 miesiące.
W przypadku zakupu leku polecam zrobić research cen, izotretynoina nie jest refundowana i byznesmeni z apteki potrafią mieć duże marże. W jednej aptece płaciłem 92 PLN za lek a w aptece obok 158 PLN.
Moja siorka leczyła się Izotekiem w luxmedzie i jej buzia teraz nieźle wygląda (a już trochę lat minęło od zakończenia leczenia). Sama byłam u jej lekarza z lekkim trądzikiem i gość miał na mnie #!$%@?, ale podobno klientów z poważnym trądzikiem potrafił doprowadzić do fajnych efektów. Mogę sprawdzić nazwisko, ale nie wiem czy Kraków cię interesuje, bo nie podałeś miasta.
@AnonimoweMirkoWyznania: rejestrujesz się w LuxMedzie do dermatologa, na początku pewnie zaproponuje Ci mało inwazyjne leki w postaci maści typu Skinoren/Acnederm (kwas azelainowy), potem pewnie wleci coś typu Epiduo (retinoidy w maści), następnie o ile nie próbowałeś do tej pory to raczej zaleci antybiotyki z grupy tetracyklin (Tetralysal np.). Jeśli z góry wiesz, że żaden z tych leków Ci nie pomoże to powiedz to z góry lekarzowi, teoretycznie zawsze mógłbyś podkoloryzować że