Wpis z mikrobloga

@Pan_niepoprawny: zweryfikuj smart bo może dysk już jest bliski końca, Windows ma tez coś takiego ze bardzo zjada dysku dlatego raz na rok wymaga formatu. Pamietam tez że swego czasu był problem z Windows Update który zajeżdżał dysk
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pan_niepoprawny: robi sobie aktualizację w tle, jak skończy to się trochę odmuli, ale ogólnie używanie dziesiątki na dysku talerzowym to nieporozumienie, wsadzałem takie dyski nawet do staruszków pokroju c2d. Szczególnie że SSDki są teraz tanie a przeskok w jakości użytkowania PCta jest ogromny. Na HDDku każda aktualizacja będzie go zamulać na amen.
@caparone: nie no bez przesady, nie ma sensu tak częste przeinstalowywanie systemu, rzadko muszę to robić jak ma
@caparone: ja to miałem jedynie z pierwszymi wersjami dziesiątki, wtedy fakt. A tak no to wiadomo, trochę się zmuli tymi dużymi aktualizacjami dlatego należy instalować aktualną wersję. Ale u mnie system ma z 4 lata, lekko nie ma, masa oprogramowania się przez niego przewinęła, ale przy SSDku to spowolnienie jest pomijalne, dalej chodzi sprawnie.