Wpis z mikrobloga

ale nie narzekajmy po jego zatrudnieniu, że kasuje dużo szmalu


@aeis: nie jestem polaczkiem

I obaj


@aeis: Sousa szybko #!$%@?ł, imho gdyby dostał czas do euro 2024, byłoby ładnie, nie wiem czy efektywnie.

Natomiast Leo z reprezentacją były wyniki dużo lepsze.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@flumpy_bread: Trzymaj durniu, poczytaj też komentarze i przeproś za to co ty piszesz, koleś był batożony publicznie za wyniki i zarobki jak na polskie realia.

https://sportowefakty.wp.pl/euro-2020-2021/946941/4-mln-zl-za-pol-roku-paulo-sousa-wystawil-pzpn-paragon-grozy

@Jakovv: Tu nie chodziło o czas tylko kasę, gdyby mu dali więcej to by został, ale budżet na to nie pozwolił a związek zostałby chyba zjedzony przez dziennikarzy a przykład tego wyżej

A co do Leo to taki był zajebisty a wyniki dużo lepsze,
  • Odpowiedz
Przecież to zdecydowanie lepszy trener niż Michniewicz. Argument, który tu podają, że reprezentacja to nie klub, więc Papszun sobie nie poradzi jest tak zabawny, że o ja #!$%@?.


@HaczuPikczu: po czym wnosisz że jest lepszy? Xdddddddddddddddddd
  • Odpowiedz
@Matpiotr Michniewicz to dinozaur, który szczyt miał podczas MP z Zaglebiem. Później już zjazd. Jego ścieżka kariery w ostatnich latach to pasmo takich sukcesów, że z każdego klubu #!$%@?ł w podskokach po wcześniejszym #!$%@? drużyny. Po tym wnoszę. Za to co zrobił z Legia, za to jak #!$%@?ł najlepszy klub w Polsce do dzisiaj jestem mu wdzięczny ( )
  • Odpowiedz