Wpis z mikrobloga

Pozwalam sobie na mały koncert życzeń dla moich przyjaciół z wykopu. Cieszę się że mogłem was poznać i spędzić z wami chociaż trochę czasu, nawet jeśli tylko wirtualnie. Naprawdę, jesteście świetni ()

@ayyy_lmao - Tobie chciałbym życzyć jak najliczniejszych premii w pracy, żeby twój Kosmitowóz wiernie Ci służył przez kolejne lata i byś miał jak najwięcej okazji do sondowania :3

@ghfkf - dla Ciebie jak najmniej powodów do nerwów, przyjemnej nauki i pracy oraz częstych kontaktów pozaziemskich ;)

@Pally - mam dla Ciebie życzenia zdrówka, dobrego lootu w Diablo i żeby twoja lodówka zawsze była pełna spaghetti i Felicjanki :*

@George_Liquor - Tobie chcę życzyć dużo miziania, bo wiem że to lubisz, przyjemnej jazdy motocyklem, dużo futerka i kolejnych ciekawych spotkań z wykopkami :D

@Zjedzon - chcę Ci życzyć jak najwięcej spokoju w życiu, dobrej zabawy na studniówce, łatwej maturki i wielu inspiracji na Twoje opowiadania ()

@Kaczkoman - dla Ciebie mniej stresu w pracy, wielu fajnych kinowych odkryć, sukcesu w polowaniu na drugą połówkę i samych przyjemnych tematów do ploteczek <3

@InnyWymiar90 - by Twoja uroda nie przemijała, ładnych ciuszków pod choinką i miłego słuchania kpopu :)

@wonsz337 - dużo zabawy z Twoim chłopcem, żeby moderacja nie robiła Ci kłopotów i ładnego ogonka pasującego do kocich uszu :>

@prorok1151 - Tobie życzę żeby los obdarował Cię kimś kochającym, kto dostrzeże jaką fajną osobą jesteś, żebyś nie wątpił w siebie oraz samych uroczych fembojowych outfitów ʕʔ

@Evarrrez - dla Ciebie wiele miłości, spełnienia marzeń i jazdy bez wypadków, jak już będziesz rozwoził paczuchy :-)

@PorzeczkowySok - chcę Ci życzyć jak najszybszego powrotu lata, przyjemnych spacerków z pieskiem i samych pyszności przy oglądaniu kiepskich (ʘʘ)

---

I teraz najważniejsze, dla mojego najukochańszego @27PHO1e2NIX2021.
Ptysiu, chciałbym Ci życzyć aby twoja ciężka praca którą wkładasz w naukę, opłaciła się. Żebyś dostał się na swój wymarzony kierunek, mógł dalej rozwijać się i robić to co lubisz.
Niech twój piesek będzie zdrów, a rodzinka otoczy Cię miłością. Samych świetnych prezentów od gwiazdora oraz zdrowia na zimowe spacery. Życzę Ci również żeby twój chłopak kochał Cię jeszcze bardziej, niech sprawia Ci jak najmniej problemów i smutków. Niech między Wami nie będzie żadnych kłótni, niech twój niebieski obdarza Cię uwagą, uczuciem i niech dba o Ciebie, żeby żyło się wam jak najlepiej. Urody i mądrości życzyć Ci nie muszę, bo już to wszystko masz :D

Kocham Cię najbardziej na świecie i dziękuję Ci za każdą wspólną chwilę. Jesteś najlepszym prezentem jaki mogłem otrzymać ()

---

Wszystkim którym miałem przyjemność mieć kontakt w tym roku, a zapomniałem o Nich wspomnieć, życzę dużo szczęścia, miłości, codziennej serdeczności, zdrowia i duuużo pieniędzy. Kochane #teczowepaski, trzymajcie się!
  • 16
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@kitq: Tobie też wszystkiego dobrego, pięknej pogody do rowerowych peregrynacji, wielu malowniczych tras i sprytnych skrótow ;) ciekawych podróży, żeby ci się te mapy, gdy już je będziesz miał, szybko zapełniały i żeby każda pinezka wiązała się z niezapomnianymi przeżyciami :) Oraz oczywiście wielu książkowych, gierkowych i filmowych przygód, bo cóż to za życie bez odrobiny geekowania :p No i życzę tobie i @27PHO1e2NIX2021, żeby wasza miłość dalej kwitła, mnóstwa