Wpis z mikrobloga

#seriale
No muszę przyznać, że drugi sezon #skazana robi robotę. Trochę spoilerów, bo za tydzień ostatni już odcinek.

O ile pierwszy sezon był nudnawy i ratowały go tylko sceny w więzieniu, to w drugim akcja pozawięzienna jest nawet wciągająca. Drugi sezon jest o wiele mroczniejszy, a nawet Hania tak nie #!$%@?, bo wiadomo, że przynajmniej coś #!$%@? i będzie kolejna akcja w więzieniu. Trochę śmieszy Pawełek-Terminator chodzący w około i powtarzający "musimy chronić Hanię", ale nawet i jego krucjata ma jakiś sens - zresztą dużo się dzieje poza więzieniem i te sceny z przetrzymywanymi dziewczynami są dość niepokojące - jeśli zdajesz sobie sprawę, że dużo w tym prawdy.

Akcji napakowali tyle co by się zmieściło w kilku sezonach #orangeisthenewblack i #wentworth. Zresztą z Wentworth #!$%@? połowa pomysłów, ale tylko chwalić, że biorą od najlepszych.



Na razie oceniam ten sezon niż wyżej. Natłok akcji mi nie przeszkadza, zabawa jest więc luz ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gram_w_mahjonga: mam takie same odczucia. Chociaż wydaje mi się, że jesteśmy w mniejszości to też lepiej oceniam drugi sezon. Tylko to zakończenie takie jakby miał być 9. odcinek xD
  • Odpowiedz