Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Mam i ja! ()
Kolejna edycja #wykopaka za mną. Tym razem moim sekretnym Mikołajem był @WasylBazyl
Paczka świetnie zapakowana i co od razu mnie zaskoczyło całkiem duuuuuuża.(ʘʘ)
A co w środku? Wszystko czego potrzeba na święta, są świąteczne lampki, słodycze, herbatka z miodem na zimowy chłodny wieczór oraz pierniczki od dr Oetkera (czas wziąć się do roboty). Są też mikołajowe skarpetki w sam raz na świąteczny wieczór
Nie zapomniałeś o moim psiaku, który dostał pyszne kiełbaski, już przy rozpakowywaniu paczki dostał jedną - zniknęła w sekundę:)))
Jest zdrapka w której mam nadzieję są miliony monet ( ͡€ ͜ʖ ͡€) i szampan który miał być na początek nowego roku, ale jak w zdrapce się poszczęści to chyba nie doczeka B).
No i najważniejsze list! Długi, odręcznie pisany, miło się go czytało, dziękuję Ci za niego. Czegoś się o Tobie (o was) dowiedziałem. Dobra robota!
Mam nadzieję, że otrzymasz równie świetną paczkę jaką Ty obdarowałes mnie! (Nas!)
Dziękuję! Wesołych i spokojnych Świąt dla Ciebie i Twojej rodziny! Wszystkiego dobrego!

Na koniec dziękuję ekipie @wykoPAKA Kolejny raz świetna robota! Nie zawodzicię, super akcja i obyśmy bawili się znów za rok! Pozdrawiam ekipę - WESOŁYCH ŚWIĄT
empe12 - Mam i ja! (。◕‿‿◕。)
Kolejna edycja #wykopaka za mną. Tym razem moim sekretnym...

źródło: comment_1671877593L1gMZXdcyLN9kZ5Ukeu4hE.jpg

Pobierz
  • 4
Miałem trochę niefart, bo wylosowana osoba mi nic nie wysłała w tym roku. Cisza na froncie. To trzecia edycja w której biorę udział, także profesjonalizuje się w temacie #wykopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°) z tego co zauważyłem w tym roku i będę chciał zaaplikować, to memy naklejone na paczkę i prezenty dla Kurierów zostawiane w paczkomacie. Jak świętować, to świętować hehe. Pozdro!