Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#pcmasterrace
Ile w stresie powinien mieć stopni i5 12400f na nożowym chłodzeniu? Mój dobija do 96, dwukrotnie pastę zmieniałem. Jest czym się martwić jeśli w środę/czwartek zmieniam chłodzenie?
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chicken216: a tej pasty to dużo nawaliles? Bo tam tylko inko inko powinno być.
Pytanie jak z kierunkiem przepływu tych wentow i miejscem wokół obudowy
Ewentualnie inne chłodzenie Cię ratuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@barteck: fabrycznej pasty nie dałem, coś rozmazana była na coolerze, a co do ilości to za każdym razem dawałem deczko więcej, tyle co w poradnikach widziałem. Wentylatory są dobrze ustawione, a obudowa nie zastawiona. Najwyżej zdejmę bok i poczekam do przyszłego tygodnia na mocowanie do mojej noctuy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chicken216: co to jest nożowe chłodzenie? Anyway, u mnie na stockowym chłodzeniu było początkowo 100 stopni pod obciążeniem, ale okazało się, że jedna śrubka była luźna, po dokręceniu już tylko 85 stopni. A teraz zmieniłem pastę na Kryptonaut bodajże, to spadło do 77-78 stopni. I mówię o obciążeniu w cinebenchu, w grach jest trochę stopni mniej oczywiście. Więc sprawdź, czy na pewno dobrze dokręciłeś te kołki z chłodzenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZlodziejBilonownic: miało być nowym, ale słownik nie podumał. Chłodzenie jest dobrze dociśnięte, na każdej śrubie było słychać kliknięcie no i siedzi sztywno. 2 różne pasty dałem, raz noctuy, a drugi arctica. Obecnie otworzyłem bok obudowy, to mam max 80. Jak wrócę to upewnię się czy dobrze siedzi.