Wpis z mikrobloga

  • 49
@Adom007 XD

W takim razie skoro to postać historyczna to weź mi powiedz co Jezus robił jak był nastolatkiem ( ͡º ͜ʖ͡º) w końcu gdzies powinno zostać zapisane . Np. wiemy co robili faraonowie, jak przebiegala historia władców greckich czy cesarzy rzymskich.

O Jezusie nie wiemy nic - bo nie istniał ( ). Nie ma historycznych zapisków. Te osoby co wymieniłeś
@innv: Natomiast uwielbiam to, że katolicy lubią pomijać fakt, że jezus potrafił latać;d pytanie się nasuwa więc po co chodził na piechotę albo jeżdził na osiołku;d nie mówiąc już o tym, że po smierci jezusa umarli powstali z grobów;d;d;d myślę że taki fakt byłby zanotowany na całym świecie;d niestety poniosła ich tutaj za bardzo fantazja;d
  • 15
@norther wyobrażasz sobie, by młoda żydówka była w ciąży bez męża? Dwadzieścia wieków temu?

Aktualnie w mocno "konserwatywnym" Afganistanie kobieta musi mieć opiekuna by pojechać sama samochodem. A co dopiero by była w ciąży bez męża. Dziewczyny z krajów muzułmańskich operują sobie błony dziewicze w Europie by móc funkcjonować potem u siebie.

I w taki sposób powstała historia o cudownym zapłodnieniu przez archanioła. XD

@innv: to akurat chyba, źle kojarzysz, zresztą ja też tak miałem chociaż może ktoś to lepiej wyjaśni. Mit o zapłodnieniu i maryja zawsze dziewica odnosi się do tego że to -> Maryja nie jezus była urodzona bez grzechu pierworodnego i to ona została poczęta bez pokalania;d oczywiście jak to w kazdej religii nic nie ma sensu ale chętnie możemy posłuchać wytłumczenia;d