Wpis z mikrobloga

#pokapake #wykopaka

Skoro (nie)Święty Mikołaj sugeruje, że byłem grzeczny w tym roku to wyczuwam tu pewien podstęp ( ͡º ͜ʖ͡º)
Już na wstępie wpadł mi w ręce Twój list wraz ze spersonalizowanymi bombkami i już pojawił się uśmiech.
Lokalny Makłowicz i domorosły szef kuchni to właśnie ja! Dlatego też biblia wybrana przez Ciebie jest idealna. Wręcz stworzona z myślą o wspólnym gotowaniu z siostrą Anastazją xD Myślę, że już po świętach zaraz zaczniemy coś działać. Jednak gdy jesteśmy już przy działaniu, to działam z paczką numer 2, a właściwie to z zawartością paczki numer dwa. Eliksiry idealne pasują, szczególnie w towarzystwie takiej stylowej szklanki.
Nie wiem co górskie Krasnale Ci naopowiadał ale one zawsze zrzędzą, jęczą i nic im nie pasuje. Dlatego też zapewniam Cię, że podczas każdej górskiej będę świecił pełną mocą latarki prosto w ich groty ( ͡º ͜ʖ͡º)
Będę mógł wyczekać aż zasną i nie będzie mi zimno, bo zadbałeś o super ciepłą czapkę dla mnie.
Kiedy jednak znudzi mi się już oświetlanie krasnali to po wejściu na szczyt będę mógł napić się gorącego napoju zarówno z kubka (tutaj to te małe wyprawy) jak i z termosu (a tutaj to już na każdą wyprawę xD)

Z tego też miejsca bardzo chciałbym podziękować Ci za wszystkie prezenty oraz słodkości.
Pozostajesz anonimowy i szanuję to. Jednak pamiętaj, że góry są małe, a ja wiem jak masz na imię iii.. i wiem jak masz na imię xD

Dzięki!
Pobierz typowy-_- - #pokapake #wykopaka

Skoro (nie)Święty Mikołaj sugeruje, że byłem grzeczn...
źródło: comment_1671828052Eh0cStNjuPvHHfT8DvbqRk.jpg
  • 3