Wpis z mikrobloga

Jestem wzruszony. I przepraszam @BardGT, że nie popakowałem wszystkiego w ozdobny papier. Pierwszy raz biorę udział w wykopace, nie miałem pojęcia, że robi to taka fajną robotę ( ͡° ʖ̯ ͡°). Kto był moim Mikołajem - nie mam pojęcia. Styrałem się dzisiaj na rowerze i nie mam głowy do szyfrów (pic w kom). Jak nie rozwiąże zagadki do poniedziałku, to plz, ujawnij się Chłopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Paczkę nadal mi Chłopski Mikołaj który, jak się okazało, rozbija się po tych samych rejonach, co ja.

List jest absolutnie kozacki!!!!!! 3 strony A4 + w każdej paczce karteczka z wyjaśnieniem dlaczego tak, a nie inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chłopie! Trafiłeś idealnie że wszystkim! Widać napracowanko #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na zdjęciach zabrakło buffa, bo go od razu założyłem i tak podpasował, że o nim zapomniałem.

Zacznijmy od początku. Bo zadanie łatwe nie było. Jak miało być, skoro w opisie napisałem, że jedyne słodycze jakie jadam, to gorzka czekolada?! ( )

1. Niezbędnik ze sztućcami. No sztos. Miałem podobny i go zgubiłem na tegorocznej wycieczce rowerowej. <3 dla Mikołaja!

2. Buff. Zawsze, absolutnie zawsze, się przydają. Jutro już wypróbuję ten, który dostałem <3

3. Kocie przysmaki. Koty zaakceptowały prezent (pic w kom) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4. 6 piwek belgijskich. Jedyne, co mogę dodać, to takich jeszcze nie piłem, zaraz będzie próbowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5. Książka scifi Rafała Kosika. Zbiór opowiadań - czyli to co najbardziej lubię, bo czytam w zasadzie tylko do snu. <3

6. Nie mogło zabraknąć polskiego szkła do piwka z Krosna. Piwne szklanki baaaardzo często się u mnie tłuką, każda jest na wagę złota! O te będę dbał podwójnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7. Łakocie () mieszanka studencka, gorzka czekolada karmelowa i kawowe gorzkie czekoladki mmmmm...

8. Samodzielnie przygotowane Brownie! Miras mocno prześledził mój profil, bo opisał cały skład i policzył kaloryczność xD Będzie jedzone!!! <3 <3 <3

Nie wiem co powiedzieć, dawno się tak przyjemnie nie czułem, ponawiam prośbę o ujawnienie się, jeśli nie rozwiąże zagadki xD

#wykopaka #pokazpake
L.....r - Jestem wzruszony. I przepraszam @BardGT, że nie popakowałem wszystkiego w o...

źródło: comment_1671819367MrhYjCvnDQQ85bftFY1QIk.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz