Wpis z mikrobloga

Ale trzeba przyznać, że ta ekipa nie jest za bardzo ynteligentna, jeśli chodzi o spalenie chaty blanki Lipińskiej xD swoją drogą k00rwa gdzie ja żyje, od nastu lat gangusy chulaja sobie elegancko z p0licją pod ramię, trzęsąc dosłownie całym 3city, jakąś podrzędna eskorta gangusow (lipińska) jest znaną pisarką xDDDD jestem przekonany że aktualnie na pudelkach PLAKU PLAKU BLANCE SPALIŁ SIĘ DOM TAKI PECH NIESZCZĘŚCIE PRZECIEŻ ONA JEST NIESKAZITELNĄ, NIE MA WCALE POWIAZANIA Z PÓŁŚWIATKIEM

Sowiecki kraj

#iwonawieczorek
  • 19
  • Odpowiedz
@zdzislawnajmrodzki: ciężko pracowała XDDDD chyba ustami, od dawna wiadomo że ta laska jest powiązana grubo z gangusami, ja jedynie nie skumałem, że te środowisko się zbiega z tymi od zaginięcia IW lol, wątpię że lipińska ma jakąkolwiek wiedzę na temat samego zaginięcia oprócz plotek, bardziej chodzi o to że ta grupa ma za uszami prawdopodobnie inne akcje, nawet i "gorsze" akcje od zaginięcia IW i o tych akcjach lipińska już
  • Odpowiedz
@zdzislawnajmrodzki: czyli Lipinska to zwykla dupodaja zamieszana w towarzystwo gangusow z Zatoki Sztuki xD tego to nie wiedzialem. Ciekawe ile sie musiala naobciagac, zeby zrobili z niej gwiazde i dlaczego spalili jej chate?
  • Odpowiedz
@potezny_papiesz: takich #!$%@?, które jedyne co w życiu osiągnęły to umiejętność robienia wody z mózgu i manipulowania facetami jest sporo. Uważają się za inteligentne a są jedynie w miarę zadbane, zgrabne po operacjach zazwyczaj i nauczyły się manipulować i kłamać.
Co ciekawe prezentują mentalnego Kalego z pustyni i w puszczy - jak ja ukraść dobrze a jak mi ukraść źle.
To jasno pokazuje, że rozwój takich szonów zatrzymał się w
  • Odpowiedz