Wpis z mikrobloga

Ja nie mogę, ale dostałem wypasioną #wykopaka i jeszcze od kogo ( ͡º ͜ʖ͡º) Mindfuck level 2137 xD
Nie wiem co bardzej mnie ucieszyło, zajebiście staranne spakowanie prezentu (widać napracowanie mega), mega gra na orientację by odkryć prezenty ( ͡º ͜ʖ͡º) (jeszcze więcej napracownia) czy mój wspaniały Mikołaj ()

W swoim opisie napisałem że po zabawie zapraszam Mikołaja na piwo jeśli będzie miał chęć a tu się okazuje że już z nią piłem xD

@akNe jesteś królową #wykopaka co mi frajdy narobiłaś tą mapą i szukaniem właściwych prezentów to nawet nie wiesz (kilka razy musiałem się cofać, bo nie byłem pewnym czy w dobrej kolejności jednak te prezenty otwierałem) ( )

List naprawdę extra i wraz z mapą i dodatkowymi liścikami chowam je do mojego pudełka z pamiątkami. Reszta prezentów idzie w użycie ( ͡ ͜ʖ ͡). Już dziś nastawie sobie pyłek pszczeli z letnią wodą do mojego nowego ulubionego kubka ( ͡º ͜ʖ͡º). Piwko i czekoladę skonsumuje pewnie w święta. Książkę przeczytam jak tylko skończę, ta która czytam obecnie - już tak dawno nie czytałem kryminału, że nie mogę się doczekać (). Nożo-widelce czy tam widelco-nóż wkładam już do plecaka, będzie towarzyszył mi w moich noworocznych wojażach. A skarpetki przyozdobią moją kolekcję kolorowych skarpetek - co ciekawe, jak na włóczykija przystało - mam już taki wzór ( ) no ale mega go lubię, więc będę teraz mógł mieć go na stopach dwa razy częściej (σ ͜ʖσ)

@akNe z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku życzę tobie i twojemu niebieskiemu wszystkiego najlepszego, zdrowia (bo wiadome to najważniejsze ( ͡~ ͜ʖ ͡°)) szczęścia (bo tego nigdy za malo()) ale co najważniejsze żebyście realizowali swoje marzenia oraz żyli w spokoju ducha ( ͡ ͜ʖ ͡). Dziękuję za ten idealny prezent, jest naprawdę wspaniały i jestem przeszczęśliwy że dostałem go od ciebie ().

Na kolejnym #piwowlublinie stawiam ci jakieś pyszne piwko albo nawet i dwa ( )

Z fartem #pokapake
szaman136 - Ja nie mogę, ale dostałem wypasioną #wykopaka i jeszcze od kogo ( ͡º ͜ʖ͡º...

źródło: comment_16717288993Rroio5reQA3IQOEyleoCm.jpg

Pobierz
  • 10
  • 9
@szaman136 mapa, na podstawie informacji i wskazówek z liścików trzeba było dojść do właściwego symbolu, którym był oznaczony każdy prezent. Żeby odkryć kim jest święty Mikołaj trzeba było zrobić to po kolei, znajdując przy każdym prezencie literkę z nicku. Zajebista zabawa, @akNe wymyśliłaś to idealnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
szaman136 - @szaman136 mapa, na podstawie informacji i wskazówek z liścików trzeba by...

źródło: comment_1671729174ia16CrxjRqhvK8yStgTwNZ.jpg

Pobierz
@szaman136: Jejku nawet nie wiesz jak się cieszę, że wszystko ok! Cały dzień czekałam aż coś napiszesz!

W liście napisałam, że może uda nam się otwierać wykopaki tego samego dnia - taki był plan... Pojechałam specjalnie do Twojego paczkomatu i nadałam tam paczkę, myśląc że trafi od razu w Twoje ręce xD niestety, już wiem, że gdy nadaje się przez apke bez etykiety - to paczka musi i tak przejść cały
  • 0
@faramka dziękuję i również życzę zdrowych i wesołych świąt oraz szczęśliwego nowego roku, no o oczywiście kolejnych prezentów pod choinkę ()