Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Tak sluchalem bo sluchalem, ale film nazywa się kilka uwag o warsztacie, a w nim:
Rzplita Obojga Narodów
Coś tam że historia nie wygląda tak że jak ktoś przyszedłby o 15:07 a nie 15:08 to by było jakoś inaczej
Krótko o Ukraińcach Zychowicza na końcu, że przypisów nie ma w tej książce, że to wywiady z profesorami + wikipedia
To gdzie te uwagi o warsztacie? Że Piotruś dał przypisy i bibliografie i to cały warsztat? Bo nie czaje
#napierala
Z.....1 - Tak sluchalem bo sluchalem, ale film nazywa się kilka uwag o warsztacie, a ...
  • 25
@Zgrywus1: Po prostu po wypuszczeniu danych materiałów sprzedaż wyraźnie wzrasta i jest silna zależność pomiędzy jednym i drugim. Jasne, że dynamika sprzedaży była największa w pierwszych kilku dniach, a następnie ustabilizowała się na pewnym spodziewanym przeze mnie poziomie. Wierz mi, że wiem na czym polega moja praca.
@ArkadyToranski: Biorąc pod uwagę kim jest autor książki - zalecam marketing absurdu. Najlepiej ogarnąć żeby ktoś na YT zrecenzował tę książkę pod kątem historycznym. Oczywiście książka zostanie zjechana, bo nie ma nic wspólnego z faktami historycznymi. Doktorek dostaje meltdownu i nagrywa soczyste live'y o zdrajcach, ludziach złej woli, kłamcach, wyzywając i oczerniając przy okazji recenzenta. Inba się kręci, a wyświetlenia i wpisy na Wykopie rosną. Dla przykładu - "dr Napierała ostro
Pobierz Mjj48003 - @ArkadyToranski: Biorąc pod uwagę kim jest autor książki - zalecam marketi...
źródło: comment_1671725154j600HhKiyfME2GSpXkcpBJ.jpg
@bkce: @ArkadyToranski - dokładnie, będą o nas wykładać na zajęciach z marketingu nawet w Stanach. My przecieramy nowe szlaki social media marketingu, tworząc to #!$%@? uniwersum ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet dr Philip Kotler by na to nie wpadł.
@ArkadyToranski:

Widzę za to takie dane. W sumie wczoraj zszokowało mnie dwóch napieralczyków, których kojarzę od miesięcy. Podważali czy to mity o Polsce czy wyobrażenia Piotruli o mitach o Polsce. Jeden w społeczności, jeden na twitterku. Zamówienia zawsze można zwrócić do 2 tygodni od otrzymania. Nie zdziwię się im po odpowiedzi jeśli anulują zamówienia. xD

Sklejone imgflip by nie spamować na kilka wpisów.
Pobierz b.....e - @ArkadyToranski: 

Widzę za to takie dane. W sumie wczoraj zszokowało mni...
źródło: comment_1671732160z4kX5u87j8qPpZIXdBLpJN.jpg
@ArkadyToranski:

Schlebia nam, że uznajesz tag za opiniotwórcze miejsce. Jednak mimo całej sympatii, Piotrula nie ma platformy komunikacji innej niż fb+twitter+YT. A tam liczby są jawne. Musiałby mieć współczynnik partycypacji na mega poziomie. Porównywalnym to apokaliptycznych sekt z USA. Pamiętam, że na SocialBlade miał bodajże koło 20-30%? Dobry wynik, ale do pastora Jima Jonesa z Jonestown trochę jednak brakuje. xD

zielone - normalne materiały,
czerwone - shitstormy + baity,
niebieskie -
Pobierz b.....e - @ArkadyToranski: 

Schlebia nam, że uznajesz tag za opiniotwórcze miejsce...
źródło: comment_1671732952Xd5AtDzc0DvrQBU5VGwn3t.jpg
@ArkadyToranski: Między nami zwyrolami, jeśli wziąłeś na partię, to cichaczem lepiej je zwróć. Kup coś tam Tuska czy Sikorskiego. Jak ktoś nie daj Panie Boże, to przeczyta i cię zacznie kojarzyć z patogeopolityką może być nieprzyjemnie. Pamiętaj, twoje dobro leży na sercu tagowi. Wszyscy chcemy byś mógł złupić Piotrulę, a następnie odejść w chwale oraz z immunitetem. Tak nam dopomóż Facebook!