Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Tak sluchalem bo sluchalem, ale film nazywa się kilka uwag o warsztacie, a w nim:
Rzplita Obojga Narodów
Coś tam że historia nie wygląda tak że jak ktoś przyszedłby o 15:07 a nie 15:08 to by było jakoś inaczej
Krótko o Ukraińcach Zychowicza na końcu, że przypisów nie ma w tej książce, że to wywiady z profesorami + wikipedia
To gdzie te uwagi o warsztacie? Że Piotruś dał przypisy i bibliografie i to cały warsztat? Bo nie czaje
#napierala
Z.....1 - Tak sluchalem bo sluchalem, ale film nazywa się kilka uwag o warsztacie, a ...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@bkce: niech już bedzie premiera tego gówna i WIELKI MELTDOWN w końcu, jakieś wyzywanie Skała-Piękosia, drukarni, trolli, Bartosiaka, Zychowicza, empiku, recenzentów. O, jakby Wojczal się odgryzł Piotrowi i zrobił niepochlebną recenzję xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ArkadyToranski: a co, prowadzicie ankiete skąd ktoś dowiedział się o książce? Przecież kto miał zamówić z obserwatorów kanału to już zamówił raczej, szybciej to twoja zasługa, poprzez spamowanie grupek około PO-wskich
  • Odpowiedz
@ArkadyToranski Bez bibliografii się nie liczy. Wrzucaj. xD

Sprzedaję się na początku i końcu. Ew. Znaczący kamień milowy. Tyczy, to się każdego autora. Wiem, że Napieralizm jest niezwykły, ale nie aż tak. xD
  • Odpowiedz
@Zgrywus1: Po prostu po wypuszczeniu danych materiałów sprzedaż wyraźnie wzrasta i jest silna zależność pomiędzy jednym i drugim. Jasne, że dynamika sprzedaży była największa w pierwszych kilku dniach, a następnie ustabilizowała się na pewnym spodziewanym przeze mnie poziomie. Wierz mi, że wiem na czym polega moja praca.
  • Odpowiedz
@ArkadyToranski: Biorąc pod uwagę kim jest autor książki - zalecam marketing absurdu. Najlepiej ogarnąć żeby ktoś na YT zrecenzował tę książkę pod kątem historycznym. Oczywiście książka zostanie zjechana, bo nie ma nic wspólnego z faktami historycznymi. Doktorek dostaje meltdownu i nagrywa soczyste live'y o zdrajcach, ludziach złej woli, kłamcach, wyzywając i oczerniając przy okazji recenzenta. Inba się kręci, a wyświetlenia i wpisy na Wykopie rosną. Dla przykładu - "dr Napierała
Mjj48003 - @ArkadyToranski: Biorąc pod uwagę kim jest autor książki - zalecam marketi...

źródło: comment_1671725154j600HhKiyfME2GSpXkcpBJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ArkadyToranski @Mjj48003

O tej kampanii będą wykładać na marketingu politycznym. Kampanii Pawła ofkz, bo kogo obchodzi książka Piotrka? Nie wiem tylko czy jako wzorcową iskrę geniuszu czy totalny fail. Paweł, promotor liberalizmu, to brzmi dumnie. A ten drugi? No właśnie, jak on w ogóle miał na imię? xD
  • Odpowiedz
@bkce: @ArkadyToranski - dokładnie, będą o nas wykładać na zajęciach z marketingu nawet w Stanach. My przecieramy nowe szlaki social media marketingu, tworząc to p------e uniwersum ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet dr Philip Kotler by na to nie wpadł.
  • Odpowiedz
@Mjj48003 @ArkadyToranski

Nie pisz takich rzeczy. To niemiłe.

Serio sądzę, że Paweł jest innowacyjny. Wziął case Jastrzębia oraz Ludwiczka i wyciągnął dobre wnioski. On będzie radnym, będzie miał wydawnictwo, a Pjoter? Bądźmy poważni, kogo on obchodzi? Najlepsza komedia kiedyś się wypala. xD
  • Odpowiedz
@ArkadyToranski:

Widzę za to takie dane. W sumie wczoraj zszokowało mnie dwóch napieralczyków, których kojarzę od miesięcy. Podważali czy to mity o Polsce czy wyobrażenia Piotruli o mitach o Polsce. Jeden w społeczności, jeden na twitterku. Zamówienia zawsze można zwrócić do 2 tygodni od otrzymania. Nie zdziwię się im po odpowiedzi jeśli anulują zamówienia. xD

Sklejone imgflip by nie spamować na kilka wpisów.
b.....e - @ArkadyToranski: 

Widzę za to takie dane. W sumie wczoraj zszokowało mni...

źródło: comment_1671732160z4kX5u87j8qPpZIXdBLpJN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ArkadyToranski:

Schlebia nam, że uznajesz tag za opiniotwórcze miejsce. Jednak mimo całej sympatii, Piotrula nie ma platformy komunikacji innej niż fb+twitter+YT. A tam liczby są jawne. Musiałby mieć współczynnik partycypacji na mega poziomie. Porównywalnym to apokaliptycznych sekt z USA. Pamiętam, że na SocialBlade miał bodajże koło 20-30%? Dobry wynik, ale do pastora Jima Jonesa z Jonestown trochę jednak brakuje. xD

zielone - normalne materiały,
czerwone - shitstormy + baity,
niebieskie
b.....e - @ArkadyToranski: 

Schlebia nam, że uznajesz tag za opiniotwórcze miejsce...

źródło: comment_1671732952Xd5AtDzc0DvrQBU5VGwn3t.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ArkadyToranski: Między nami zwyrolami, jeśli wziąłeś na partię, to cichaczem lepiej je zwróć. Kup coś tam Tuska czy Sikorskiego. Jak ktoś nie daj Panie Boże, to przeczyta i cię zacznie kojarzyć z patogeopolityką może być nieprzyjemnie. Pamiętaj, twoje dobro leży na sercu tagowi. Wszyscy chcemy byś mógł złupić Piotrulę, a następnie odejść w chwale oraz z immunitetem. Tak nam dopomóż Facebook!
  • Odpowiedz