Wpis z mikrobloga

#iwonawieczorek
Lidia90 i Hunter to ta sama osoba?
Zwróćcie uwagę na dwa wpisy na forach popełnione zaraz po zaginieciu Iwony:
1. Lidia90, kierująca trop w stronę biznesmena Mariusza oraz Krystiana, pisząca że Iwona była dziewczyna do towarzystwa, wpis zaczyna się tak: "Witam Dziewczyny. Czytam to forum od dluzszego czasu ale dopiero teraz zdecydowalam sie napisac. (...)"
2. Hunter, kierująca trop w stronę ręcznika, twierdząca że tydzień po zaginięciu Iwony uciekała na promenadzie przed zboczeńcem, wpis zaczyna się tak: " Witam wszystkich! Śledzę to forum od początku ale dopiero teraz zdecydowałam się napisać (...)"

Jak na moje oko te dwa wpisy popełniła ta sama osoba. Sama dałam się nabrać na informacje Lidki. Teraz wyłania się obraz Iwony jako normalnej, porządnej dziewczyny, która po prostu lubiła imprezować, a która po śmierci zeszkalowano.
Zresztą na youtubie jest film ze studniówki IW, dobrze jej z oczu patrzy, nijak nie mogłam pojąć że mogła robić to o czym pisała Lidka. No nie maczowalo się to z osobą z filmu.
Osoba pisząca te komentarze ewidentnie próbowala skierowac śledztwo na fałszywe tory. Biedna Iwona, nie dość że ja sprzątnęli to jeszcze po śmierci oczernili i wiele ludzi to lyknelo i myślą że Iwona się źle prowadzila :( biedna mama Iwony...
  • 13
@Anialu: mama Iwony to jest biedna bo od 12 lat córki znaleźć nie może a głąby w komentarzach na fb piszą SZOSTAK PISAŁ COŚ O BUTACH A IWONA CO ZROBIŁA Z BUTAMI?? OTUSZ TO!!! POŻYCZYŁA OD MATKI!!! i „zapytajcie matki czemu nie szuka córki, na hipnozie/medium połączyło się z Iwona i Iwona tak pyta!!!!”, „matka wie co się z nią stało” XDDD a nie bo myślą, ze Iwona była prostytutka, to