Wpis z mikrobloga

#afera z #orlen otworzyła mi oczy na to jak bardzo treści na wykopie są pisane przez politycznych troli i dzieciaki z piwnicy. Wcześniej oczywiście zdawałem sobie sprawę z tego zjawiska, ale nie byłem świadomy jego skali.

Na pewno zastanawialiście się dlaczego na przestrzeni ostatnich lat wykop się tak #!$%@?ł, prawda? Dlaczego jest coraz więcej gównoaferek, a coraz mniej ciekawych wrzutek, pozytywnie zakręconych osób i ogólnie przyjaznej, miłej atmosfery? Otóż to nie użytkownicy robią się coraz gorsi. To nie jest również wina polskiego narzekania. To kasa płynąca z zagranicy i polityczne trolle przerobiły ten portal w propagandową tubę jedynie słusznej partii. Śmiejemy się z kłamstw w TVN, a na naszych oczach na wykop przeobraził się w karykaturę portalu internetowego, który "tworzony jest przez użytkowników". Treści niewygodne są minusowane, a użytkownicy wyśmiewani. Jak to nie jest internetowy totalitaryzm to nie wiem co to jest.

Ha tfu na was ruskie onuce, gardzę wami.
  • 10
@memento_mori: średnia wieku zgonów covidowych była wyższa niż średnia długość życia ludzi w danym kraju
Dodatkowo w Polsce do średniej długości życia zlicza się osoby które nie zaliczyły zgona przed 40, a z covidem już tak nie robili.
Czyli umierali starcy którzy normalnie umarliby z przyczyn naturalnych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@memento_mori: akurat mechanika i budowa maszyn w rossji by się przydała, a nasz uczony to właśnie studiował. No i doświadczenie ze Statistica, i wiedza z wirusologii xd