Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś jakiegoś modzika jeszcze z tych dużych?

Returninga przeszedłem 4 razy - 2x Rebalance, 1x AB oraz 1x NB. Nie będę pisał z czym to się je, bo każdy przeszedł albo chociaż zagrał.

Odysei nie przeszedłem i nie ukończę - jakość rozgrywki spada wraz z każdym rozdziałem. Rozdziały 1-3 są super, 4-5 jest już średni, te labirynty w świątyni z wahadłami czy katakumbach to przesada była, ilości potworów też nieznośne. A w rozdziale 6 już się całkiem poddałem, gra się staje najprostszą młócką bez polotu.

Mam na oku 2 modyfikacje: Legend of Ahssun oraz Powrót Xeresa.
O tym pierwszym dużo dobrego słyszałem, o tym drugim niekoniecznie.
LOA jest ponoć dostępna we w miarę dobrej wersji angielskiej, ale kombinuję jak to załatwić bez tego #!$%@? Spine.
Grał ktoś w tego moda?

#gothic #mody #returning
  • 4
@Antorus: moze g1? tak returningowo to na dniach (swieta) wychodzi nowy othello mod, bomba mod - najlepszy rebalans/addon do jedynki juz w tym momencie i w starym stylu rebalansowym wlasnie - pare nowych questow i ogromny rebalans calego swiata, zupelnie inny feeling gry, u kajmy na yt masz jakis tam teaser tego co ma wyjsc na dniach
@minecraftkoxik2008: przyglądałem się temu Othello, może zagram.
Ogarnąłem sobie LOA z angielskim, zainstaluję i obczaję bo nachwalić się tego moda nie mogli na forach.
Skłaniałbym się w stronę tego LOA bo to całkiem nowy świat jest, nie widzi mi się grać w następnego rebalansa podstawki z wrzuconym jakimś słabym contentem na łapu capu zeby tylko content był.

Temu mi się Odyseja podobała przez pewien czas. Naruchałem na niej 90 godzin na
@Antorus: z LoA bym poczekał, Team Sefaris 25 listopada: "W między czasie podjęliśmy się przetłumaczenia modyfikacji Legend of Ahssûn. Tłumaczenie rozpoczęło Bractwo Spolszczenia, a w czerwcu tego roku kontynuujemy ich pracę. Prace wrą, jesteśmy przy końcówce tłumaczenia" :)
@#!$%@?: w sumie dobra myśl. Zainstalowałem to z wersją angielską ale widzę że to bardzo quality produkcja jest i szkoda sobie spoilować grając na jakimś #!$%@? tłumaczeniu (choć i tak 3 ligi lepszym niż wersja polska z autotranslatora). Pograłem z pół godziny i widać od razu, że solidna robota ten mod.