Wpis z mikrobloga

@kucma19: niestety główna wada ta sama co Fiesty - dość wysokie spalanie jak na taką pierdakę, silnik był projektowany dawno, jego sprawność jest niska wobec dzisiejszych standardów.
w przypadku Punto podobno 8-9l na mieście to standard.
punto 2012. Podobno dobrze zabezpieczone nadwozie, nie gnije


@kucma19: jedyne co, potrafią zgnić sanki zawieszenia ale pasują od corsy c, a blacha jak we wszystkim, jak naprawione w stodole po kosztach to będzie gnić. Bolączki jak to we włochach, tu kabel się przełamie, tam styk zasiedzieje, padnie rozrusznik no i zawieszenie lekko mówiąc słabe, prowadzi się to trochę jak ponton, kolebie na wietrze i słabo wybiera dziury
@Porygon: Wszystko prawda ale kupując taniego fiata nie oczekuje sie ani wygody ani osiągów (przynajmniej ja nie oczekuje). Ja najwieksze lęki mam jesli chodzi o mechaników i ich roboczogodziny. A im wiecej zrobie sam przy aucie tym lepiej dla mnie i dla tego auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W kategorii cena do koszt eksploatacji ten stosunek wypada bardzo dobrze dla puntolota szczególnie ze z odswieżonym wnętrzem i
Fabia 2 1.2 htp z gazem, ale ten mocniejszy 70 coś koni. Albo z małym przebiegiem albo po wymianie łańcucha rozrządu. Miałem, palił 7 litrów gazu, nie psuł się, zmieniłem tylko dlatego ze nie miał klimy a się dziecko rodziło i jednak coś z klima kupiliśmy żonie (civic 8 ufo, tez rok się nie psuł ale zawias twardy jak kamień)