Wpis z mikrobloga

...i do mnie przyszedł Mikołaj!!
Odkąd odebrałam paczkę z paczkomatu miałam jakieś wrażenie, że przygotowywała ją Mirabelka. Po odpakowaniu paczki dalej to przekonanie się utrzymywało, a to chyba dlatego, że wszystko było tak starannie zapakowane i ozdobione.
W liście okazało się jednak, że moim wykopowymi Mikołajem jest niejaki Janek, który postanowił pozostać anonimowy. Z listu dowiedziałam się, że pomagała dziewczyna, stąd pewnie moje przeczucie.
Drogi Janku, bardzo Ci dziękuję za super pakę!
Dostałam książkę-w święta będzie czytane! Ręczniczki w kotki, przydadzą się w nowym mieszaniu, dwie kawy- już nie mogę się doczekać aż je zaparzę (w moim dripperze do kawy, pozdrawiam anonimowego wykopowego Mikołaja z tamtego roku!!), włoskie przekąski pizzowe oraz przepis na pizzę.
Dostałam również kartkę z Madery (szkoda, że zostałeś anonimowy, z chęcią wymieniłabym na priv wiadomości dotyczące podróży!), zakładki do książki magnesowe z motywem Friends (tak, zarówno mój nick jak i zdjęcie nawiązują do mojej ulubionej postaci czyli Phoebe) oraz moje ulubione kinderki.
Jeszcze raz bardzo dziękuję, paka super spersonalizowana. Janku (oraz dziewczyno Janka) również życzę Wam cudownych świat!
#wykopaka #pokapake
Potato_Patato - ...i do mnie przyszedł Mikołaj!!
Odkąd odebrałam paczkę z paczkomatu...

źródło: comment_167165498003uu1rzNCGKliNP13rEZbz.jpg

Pobierz
  • 1