Wpis z mikrobloga

@bartov: czasami się zdarzają :D jak przyzwyczaisz twarz do ostrza bez żadnych pasków nawilżających to obędzie się bez czerwonych krostek

pianka/żel się nie nadają - ja używam kremu nivea bo ładnie pachnie :P wars jest spoko (bardzo dobrze robi się pianę i dobrze zmiękcza zarost) - ale pachnie starym januszem xD
  • Odpowiedz
@bartov: Z zacięciami to jest tak, że jeśli machasz jak szalony to się zatniesz, ale zazwyczaj się to nie zdarza. Jeśli trzymasz maszynkę tak, że kąt nachylenia maszynki do skóry jest mały (rączka maszynki prawie prostopadle do skóry), to ogolisz się dokładnie. Wymaga wprawy ale warto.

Z akcesoriów:

* Pędzelek: ISANA z Rossmanna ok. 18zł

* Mydło: zielone Proraso http://allegro.pl/proraso-mydlo-do-golenia-75-ml-mydelko-i3897072619.html - ok 12zł z przesyłką. Kupiłem na próbę najtańszą opcję. Ponoć
  • Odpowiedz
@bartov: Tak to. Przede wszystkim bardzo przyjemne uczucie świeżości na twarzy ale nie piecze. Czysta przyjemność. I nieźle pachnie.

Różnie się tym że ma ponoć same naturalne składniki. Zapewnia dobry poślizg w połączeniu z metalową maszynką.

A zestawu nie poleca bo jest nijaki. Mój jest w podobnej cenie, a jest o niebo lepszy (tamten też testowałem).
  • Odpowiedz