Wpis z mikrobloga

Wjechała #wykopaka od Mirasa @GrubyGringo. No takiej kreatywności się nie spodziewałem XDD Mirek z moich rodzinnych stron, na początku się do mnie nie odzywał i myślałem, że w tym roku padło na mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Całe szczęście, moja wydłużona weryfikacja wymusiła tą pierwszą wiadomość do mnie i już wiedziałem, że ktoś tam jest ( ͡ ͜ʖ ͡)
Mirek miał nadzieję, że chociaż raz się zaśmieję przy otwieraniu paczki i muszę powiedzieć, że śmiałem się jak głupi z tych prezentów - są świetne XD
- piękna kartka 3D z listem
- kubek na kawusię z saszetami w środku, które muszę wypróbować
- galaretki w czekoladzie - tu nie można zle trafić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- foremki do wykrawania pierników, które zmotywują mnie do zrobienia ich pierwszy raz
- biografia Andrzeja Iwana - obaj jesteśmy kibicami Wisełki, książka idealnie trafiona i chętnie ją przeczytam (ʘʘ)
- do tego wjechał jagerek, którego bardzo lubię, razem z (nie bez powodu) red bullem do jagerbomby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- i wisienka na torcie: statuetka mistrza świata #f1 Maxa Verstappena w malowaniu Ferrari XDDDD (dodatkowe zdjęcie w komentarzu)

@GrubyGringo, dziękuję za tą pakę, kisłem ostro rozpakowując z niej kolejne prezenty XD pakę oceniam na 10/10 i życzę wesołych świąt ʕʔ

Zapomniałem o tagach XD #pokapake
kcpi - Wjechała #wykopaka od Mirasa @GrubyGringo. No takiej kreatywności się nie spod...

źródło: comment_16716482345DOgQlwpKF8w8OP33xmtCV.jpg

Pobierz
  • 4