Wpis z mikrobloga

Ostatnio jeden mirek pod tagiem #wykopaka stwierdził, że stały partner to większe bezpieczeństwo, no i w kwestii wymieniania się paczkami okazuje się to prawdą. Ostatni raz w tej zabawie brałam udział dwa lata temu, kiedy to dostałam kreatywny i idealnie dopasowany prezent od @skomplikowany_system_luster i od tamtego czasu wysyłanie sobie paczek stało się u nas tradycją. Więc chyba mogę pochwalić się pod tym tagiem ʕʔ Zwłaszcza że mirek nie mógł uczestniczyć w tej edycji z powodu zbyt niskiej liczby wpisów, a jego odbiorca byłby na pewno bardzo zadowolony.

@skomplikowany_system_luster po raz kolejny przeszedł samego siebie, bo zdobył książkę, której szukałam już od kilku lat. I to nowy egzemplarz, mimo że wydanie ma już trochę lat. Mam fisia na punkcie archiwalnych kolejowych zdjęć z moich okolic, a tam jest ich mnóstwo () Chyba postawię ją na jakimś honorowym miejscu. Kolejowy zestaw uzupełniają breloczek z EN57 i... kamizelki z napisem "mikol" xD

Mamy również tradycyjnie akcent papieski, ale akurat takiego się nie spodziewałam. Widziałam już złote banknoty z największym Polakiem, ale nie ze zdjęciem z zamachu i z Ali Agcą xD No i jest mój ulubiony mem, czyli smutna żaba, która była pierwszym, co zobaczyłam, wyjmując paczkę z paczkomatu, bo oprócz puzzli były jeszcze żaby na opakowaniu.

Więc jeśli będziecie brali udział w wykopace za rok, to trzymajcie kciuki/módlcie się, żeby waszym nadawcą był właśnie ten mirek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chwalesie
choochoomotherfucker - Ostatnio jeden mirek pod tagiem #wykopaka stwierdził, że stały...

źródło: comment_1671647411I09o8IFGBbfG3ZaLXH1d6c.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Piękna paczka!

Mam nadzieję, że zamiłowanie do kolejowych pamiątek nie poszło u Ciebie tak daleko jak u mojego kolegi z liceum, który pewnego razu w EN57 wyrwał słabo zamocowany kosz na śmieci i zabrał na pamiątkę do domu :D
  • Odpowiedz