Wpis z mikrobloga

Czemu polak w enemy to pro player z czasów olofa z fnatic w szczycie formy, a polak w teamie to najgorsze ścierwo gorsze od ruska? I czy jest opcja zagrać choć 1 mecz od dmg w górę nie trafiając na 5 polaków w enemy?
#csgo
  • 13
  • Odpowiedz
Mnie najbardziej dziwi czemu tak często trafiam na ludzie fc lvl10. Zawsze se sprawdzam emeny w letify i co kilka meczy się zdarzają. Fenomen to był fc10 i g4, ale ostatnio w szeryfie tez się zdążył. Mowa tu o moich dwóch kontach jedno świeże z kalachem, drugie LE-LEM
  • Odpowiedz
@FilipFleming: Imo te rangi są z dupy od jakiegoś czasu, kiedyś na DMG-LE był dość słaby poziom, a teraz poszło to w tę stronę, że na kalachu możesz trafić gościa co celuje w ziemię albo pro playera że statami 20:3 na połówkę. Ja gram sobie na 2 kontach i między le a kalachem jest dość spora różnica, ale nie działa to tak jak kiedyś, że na kalachu co mecz robiłem sobie
  • Odpowiedz
@koldinho: Gram podobna ekipa od dłuższego czasu i od kalach do skrzyżowanych było ciężko bardzo, od szeryfa do LEMa poszło dość gładko. Za to na czystym koncie (w tym ze 13 letnim ale bez żadnej odznaki) kalacha w laurach wbiłem błyskawicznie solo gdzie powinno mi dobierać smurfow i cheaterow. Był moment ze na mainie prawie spadłem do tego kalacha mając 100x bardziej legitne konto i grajac zawsze z ogarnięta ekipa.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pyra_wykop: mam prawie 10k h w tą grę. Global wbity 10 razy, facet 10lvl. A obecnie czasami sobie wbije na mm gdzie mam G4 i czasami mam wrażenie,że trafiają się tam goście co mają minimum 3000elo xd ale w większości to jest porażka jak widzę,że ktoś ma 2k h i dalej nie rozumie o co w tej grze chodzi.
  • Odpowiedz
@tyca: jeszcze do tego ta wspaniała, nienaruszalna pewność siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) proponujesz taktykę, mówią Ci żebyś #!$%@?ł. przypominasz, żeby kupili granat dymny i mołotowa, mówią że ruchają Ci matkę. Nie ważne czy to faceit lvl 1 czy 6, czy MM i ranga G4 czy LEM... Serio, gdyby posłuchali kilku rad i zaczęli je stosować, to pewnie by szybko skoczyli rangę/lvl w górę.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pyra_wykop: no tak bo oni wiedzą wszystko najlepiej xd najlepsze jest jak robisz więcej fragów solo niż cały team razem wziety xd mówisz im do mają robić i meczyk byłby ez to nie oni wiedzą lepiej i giną po 10s xd ja polecam grać na faceit i dołączać do jakiś klanów i tam wbijać się do lobby,oby oczywiście to nie było żadne polskie pgs xd
  • Odpowiedz
@ScarySlender: zawsze słychać, że nie native. Ale Polak który chociaż trochę mówi nacodzień na pewno mówi lepiej, niż jakiś randomowy Janek co nie rozumie jak do niego ktoś mówi po angielsku, tylko musi mieć to napisane, żeby się domyślić. Zresztą pamiętam jedną gierkę gdzieś tam w goldzie, gdzie w teamie był ktoś, kto rzeczywiście miał dobry angielski - typowy brytyjski akcent. I te wszystkie zwierzaki z teamu gadające: haha, ale śmiesznie
  • Odpowiedz