Wpis z mikrobloga

Odebrałam dziś #wykopaka i w końcu mam czas, żeby się pochwalić i zrobić #pokapake!!! () A jest co pokazywać, bo ja wciąż nie wierzę, co za cudowności dostałam!!
Paczkę robiła mi kochana @Miriamele ʕʔʕʔ
W ogóle już jak otworzyłam skrytkę Paczkomatu, to wiedziałam, że gdzieś na tagu widziałam te pakę :D A w środku wszystko było tak pięknie zapakowane, że szkoda mi było odpakowywać xD
Przede wszystkim dziękuję za list - masz tak przepiękne pismo, że jestem w szoku. Nawet emotki, lennyface i pepe są super narysowane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na wszystko odpiszę w wiadomości prywatnej <3
Co też znalazłam w tej super-paczce?
- Słuchajcie, dostałam ręcznie robionego Plumbusa!! Jak to nie wiecie czym jest Plumbus? Każdy wie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Dwie retarded, uśmiechnięte, słodziutkie doniczki, które jak odpakowywałam to miały jeszcze kinder niespodzianki w środku oraz ręcznie robioną stokrotkę (KOCHAM stokrotki, mam tyle pierdół z tym związanych - ubrania, biżuterie, torebki, case na telefon... xD) oraz kaczusię dla mojego niebieskiego, który jest programistą Donice są zajebiste, teraz muszę kupić kolejne roślinki do kolekcji i udekorować moje domowe biuro ( ͟ʖ)
- Komiks o Harley Quinn! Mega dziękuję i się cieszę, bo komiksy uwielbiam czytać, a nie mam ich wiele. Postać Harley bardzo lubię, mam nawet figurkę:D Więc będzie czytane! <3
- Skarpety w arbuziki! Dały mi letni vibe w tę znienawidzoną, zimną porę roku xD Będzie noszone!!
- Zabaweczkę dla mojego pieska Buły! W ogóle trafiłaś idealnie, bo on miał misia dokładnie z tej samej serii, ale niestety w przeciąganiu został urwany łeb XD Więc ma godnego następcę! W komentarzu fotka, którą próbowałam zrobić, ale Buła nie potrafi usiedzieć w jednej pozycji, więc niewiele z tego wyszło XD
- Odżywki + serum do końcówek od Anwen! :D Lubię te markę i mega dziękuję, bo tych kosmetyków jeszcze nie miałam!
- Kinder niespodzianki (już jedna zjedzona a w środku był jelonek :D), kinder-mikołaja (ostatnio mnie kusiło, żeby samemu sobie go kupić, bo nikt nigdy mi takiego nie dał XD), dwie czekolady kokosowe i moje ukochane czekoladki z goplany (jedna już również zjedzona) ()

Jestem naprawdę bardzo zaskoczona i ciepło mi na sercu, że włożyłaś tyle pracy w paczkę dla mnie. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszej:)!
W komentarzach więcej foteczek!
Pobierz Sanski - Odebrałam dziś #wykopaka i w końcu mam czas, żeby się pochwalić i zrobić #po...
źródło: comment_1671640501WOloS0GOnardzrtlPlI7fB.jpg
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BadaczCzosnekElementarnych: Najpierw wycina się tinkle bopa i pokrywa się wieloma szlimami, szlimy są następnie odzyskiwane na późniejsze partie, następnie bierze się dinkle blopa i przepycha się go przez grumbo co pozwala na przetarcie go flimbem, przetarcie flimbem jest ważne ponieważ we flimbie jest sok z flimba, potem pojawia się szlami i masuje go i pluje na niego, fliba się kroi podczas procesu czasami trzeba poklepać blambowie podrażniają czumble następnie czumble i