Wpis z mikrobloga

O Mirko ale akcja
Idę sobie na skrzyżowaniu Rejtana i Lwowskiej i jakiś tym level 40 oraz jego chyba matka (wyglądała jakby spędzila 50 lat na zerowaniu żóbra i nie mam na myśli piwa) podbijają do mnie
Chłop wita się że mną lewą ręką
-eee panie pan chyba żołnierz ja lubię żołnierzy a nie tych pedałów ja dobry człowiek witam się lewą reką bo prawą mam złamaną niech pan mi coś da
-no dobra, ma pan 20 Ziko
-ło dziękuję panu
I podaje mi prawą reke
-eee pan nie miał złamanej?
-aaa rzeczywiście
Xd nawet się uśmiałem
#rzeszow #czujedobrzeczlowiek
  • 5
@kapitan_knur w sensie koleś mnie trochę rozśmieszył i akurat miałem przy sobie papierówą kasę
W ogóle żule powinni mieć czytnik kart bo coraz więcej ludzi płaci kartą
Ło baben wyobraź sobie niedaleką przyszłość. Idziesz se ulicą i podbiega do ciebie cyborg żul z czytnikiem
@Lutniczek: twoja kasa i twoje życie. ja żulom nie daję grosza, jak jest głodny to oferuję podwiezienie do brata alberta. stamtąd głodny nikt nie wyjdzie, tylko warunek jest jeden - ma być trzeźwy. dlatego to większości nie odpowiada. ja też wolałbym pić wino całymi dniami zamiast chodzić do roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lutniczek:
posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie