Wpis z mikrobloga

@eloyard: sam wołaj to ja ci powiedzialem, zebys wołał, mnie nie interesują ciezarowki, mowie na podstawie doswiadczenia, w wielu branzach zwiazanych wlasnie z rozwojem tego typu technologii
  • Odpowiedz
@norbert-gie: ten gość punktuje kabinę i bardzo #!$%@?ą funkcjonalność, a nie "autonomizację", bo tam słowa o niej nie ma. Jeśli ty masz problem ze zrozumieniem tego co oglądasz i czytasz, a mimo to gdzieś pracujesz, to raczej bym się o ciebie martwił przed transportem xD
  • Odpowiedz
@norbert-gie: żaden etat się nie zamknie "za kadencji" obecnych tu użytkowników mających pracę. Chyba że wiek emerytalny do 80 podniosą.

W dalece łatwiejszej do modelowania marynistyce ile masz % statków które walą na autopilocie od A do Z? Ile w aeronautyce, mającej przecież gigantyczne pieniądze na to?

Tam inwestycja w algorytmy o wiele szybciej się zwróci, a jednak masz jednak tych kilku ludzi na mostku/w kokpicie, co najmniej jednego. Właśnie ten tirowiec jest tym jednym człowiekiem który w większości przypadków jeszcze przez dłuższy czas będzie tym
  • Odpowiedz
@norbert-gie: brzmisz jak jeden szary robak który sie cieszy, ze za chwile drugi szary robak nie bedzie mial pracy. ludzie sobie poradzą i sie przekwalifikują, nie martw się, a cos mi sie wydaje, ze jednak najpierw za naszej kadencji to z kierowcy przemianuje sie na ciecia, ktory bedzie odpowiadal w razie wypadku itd. Wiadomo, ze chodzi zawsze o kase, a takiemu bedzie juz mozna placic mniej. Dlatego programistow, lekarzy i
  • Odpowiedz
@Tenczlowiektutaj: nie ten post jest po to żeby poddenerwować ludzi, zluzuj gacie ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiemy co będzie w przyszłości a każdemu życzę dobrze nawet tirowcowi ale takiemu co nie wyjeżdża na środek drogi żeby go nie wyprzedzić i takiemu co odśnieża naczepę ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakimkolwiek z nich jesteś lub nie.. wesołych
  • Odpowiedz
@norbert-gie: nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ze ciazarowki nie jeżdżą tylko po magazynach. Czy taka tesla podjedzie na pole pod kombajn na zniwach? Albo na ferme w zimę gdzie przewaznie bez osi skretnej i na lancuchach nie ma sensu nawet wjezdzac?
  • Odpowiedz