Wpis z mikrobloga

@swiadekkoronny: Brokuł? łysy w czapce? Jak oni go wszędzie wciskają. I za każdym razem o poranku.. a co to stelmi powiedział..a co to stelmi zrobił..wczoraj o jakimś obrazem jarali.. dziś rano tylko ciapcia łukawska wspomniała o tym i pyk do widzenia! tego radia nie da się słuchać w środe. Jakby ich z łancucha spuścili...coraz gorzej się tego słucha..wieczny Samozachwyt!
@Dyfjatko: ja nie mogę tego brokuła słuchać, jak opowiada te swoje fejkowe gówno-historie wyczytane na kwejku jako prawdziwe. Dzisiaj np. coś #!$%@?ł o karze 500 milionów bo mercedes kserował dokumenty na kserokopioarce ferrari xd
@Dyfjatko: @swiadekkoronny: @gumowy_ogur: Ego redaktora w czapce przebija sufit na Żoliborzu. Swoją drogą, nie mam nic przeciwko, by raz w tygodniu było bardziej na luzie, absurdalnie i na spontanie ale to co robią Pan Brokuł ze Stelmachem, to jest jak to się kiedyś modnie mówiło "bezbek". Dziwię się zresztą, że oni mają tylu admiratorów. Serio komuś się to podoba? Jakby się dwóch licealistów dorwało do szkolnego radiowęzła po czteropaku
@swiadekkoronny:

Dzisiaj np. coś #!$%@?ł o karze 500 milionów bo mercedes kserował dokumenty na kserokopioarce ferrari xd


Pewnie chodziło o tą aferę: https://pl.wikipedia.org/wiki/Afera_szpiegowska_w_Formule_1
I nie Mercedes, a MaLaren, nie 500mln a 100mln.

I naprawdę tak powiedział? ktoś może to potwierdzić?
Bo można mu wiele zarzucić, ale jeśli chodzi o formule 1 to trochę się zna i ma sporą wiedzę, raczej wątpię żeby się aż tak pomylił
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dyfjatko: piszesz że jest coraz gorzej w środę. A słuchasz? Od 3 miesięcy nie ma złego radia i jest sam Stelmach w środę, poziom jest dobry, zwłaszcza muzycznie. A dzisiaj była wyjątkowa akcja - licytacja obrazu, uzbierali ponad 50 000 zł na fundację.
@archive: No pewnie że nie słucham! jak widzę w ramówce stelmacha to nie odpalam 357. Zamiast niego, to jakiś set jazzu albo techno można puścić:) A co do licytacji to szczytny cel ale tak infantylne podejście do tego nie pomaga.
@archive: ludzie poprostu nie cierpią łysego. Nie ważne co bedzie grane. Czego ty nie rozumiesz? Słucham tego dzien w dzien i nie ma żadnej różnicy! Nie wiem gdzie ty widzisz popraweXD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dyfjatko: to nie słuchasz czy słuchasz dzień w dzień XD niektórzy nie cierpią, inni uwielbiają, a ja nie lubię jak pawianuje w złym radiu ale szanuję za wierność w stereo gdzie jest powaga i profeska
@archive: Słucham. Ale jak widze w ramówce stelmacha z debilnym akcentem, dykcją i wymuszonym smiechem "HA!". czy te piątkowe #!$%@? z #!$%@?ą muzyką to wyłączam. Niestety zamiast piątków z muzyką fusiarza to puszczają jakieś szitpopy polskie ktorych nikt nie chce słuchać. to trzeba ich promować na siłe w 357