Wpis z mikrobloga

  • 1
Meta quest / Oculus quest store ma w tej chwili duże obniżki ~30~40%. Warto zerknąć, bo sporo tytułów przecenionych. Zarówno w pakietach jak i solo.

Przy okazji chciałem się Was zapytać czy też tak macie, że niektóre tytuły mają jakby shadowbana w sklepie? Jest np taka gra Asgard's Wrath. W Googlach znajduje ja na stronie mety, ale w apce już nie. Czasami jak mnie z googli przeniesie do apki to mi się wyświetla, a czasami pokazuje stronę główną w apce. W przeglądarce normalnie się wyświetla.
Ktoś grał w ten tytuł?
Z tego co pamiętam Rysław zachwycał się ta gra.
#vr #oculus #oculusquest #oculusquest2
  • 8
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PieceOfShit szukam z poziomu apki przez główna lupkę.

Jeżeli apka dotyczy tylko questa, a nie rifta to czemu czasami ja wyświetla przekierowując z www, a czasami nie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Grysik: to nie Shadowban tylko aplikacja Quest wyszukuje tylko natywne gry a Asgards Wrath to gra PCVR czyli bez komputera nie ruszy. Takiego Lone Echo też tam nie znajdziesz a warto kupić.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Raffael jest jeszcze jedna rzecz. Jak odpalam ją z poziomy wyszukiwarki Google i odpala mi apke to czasami mi ją pokazuje w apce, a czasami nie.
Ale to już w sumie mało istotne. Szkoda, że ta apka nie pokazuje więcej gier, bo łatwiej byłoby coś wybrać.
  • Odpowiedz
Siema. Moge pytanie z innej beczki ? Kupilem okulary i w czasie 1 konfiguracji chce wifi i nie chce puścić dalej a nie mam modemu tego 5ghz bo myslalem ze sam kabel 5metrow starczy. Nie da sie tego skipnąć jakos ? Trzeba miec te wifi ? Sam kabel nie wystarczy ?
  • Odpowiedz