Wpis z mikrobloga

@kolonko: korzystalem dwa lata temu z macbooka pro i nie nadawal sie do 3d kompletnie. Grzal sie jak szalony, do tego byl zbyt wolny, nawet pod proste sceny. Relacja cena/jakosc w tym aspekcie wypadala blado. Duzo lepiej radzil sobie pc stacjonarny, za 1/3 ceny tego laptopa.
@kolonko: w takim razie pozostaja ci laptopy tzw. gamingowe, wygladaja paskudnie, ale oferuja lepsza wydajnosc w relacji do ceny. Prawdopodobnie potrzebujesz jak najmocniejszego gpu. Za rogiem sa lapki z gpu serii 4 nvidii. Moze warto sie wstrzymac do tego czasu.
@kolonko: Chyba nie ma, znaczy ja nie znam takiego rozwiązania, no może po za jednym nazywa się to komputer stacjonarny ;)

Chociaż to niegłupie, mieć gdzieś bazę i na VPN czy jakimś Anydesku nawalać rednery zdalnie.
@loczyn: ale mi pomysł podałeś. Zastanawiam się czy jest jakiś sprytny system który pozwoli mi bezpiecznie i zdalnie obsługiwać kompa zdalnie? Na Macbooku żeby mieć kontrole przez neta nad stacjonarką?
ale mi pomysł podałeś. Zastanawiam się czy jest jakiś sprytny system który pozwoli mi bezpiecznie i zdalnie obsługiwać kompa zdalnie? Na Macbooku żeby mieć kontrole przez neta nad stacjonarką?


@kolonko: ja używam Anydesk/Parsec do roboty zdalnej. Jeszcze Windows ma całkiem spoko VPN.

Osobiście nienawidzę pracy Mac-Winda zdalnie, bo skróty się nie przenoszą lub #!$%@?. Pracowałem tak chwilę i był to koszmar