Wpis z mikrobloga

Dziękuję serdecznie Świętemu Mikołajowi za zrobienie gwiazdki wcześniej. W paczkomacie czekała na mnie ładnie opakowana paka z toną chrupków o smaku pianki montażowej. :)
Co było w pace?
Zacznijmy od notatnika na przepisy "na przekór". Na przekór bo drogi Mikołaj wie, że za dużo nie gotuję. Ale prawda - gotuję od święta i mam kilka ulubionych przepisów, które walają się teraz na luźno latających kartkach a zasługują na ładną oprawę. Oprawę drewnianą z personalizowanym grawerem. Notatnik napewno będzie piękną pamiątką, taką z historią i pomieści sporo naszych rodzinnych przepisów. Dziękuję!
Item nr 2: opakowanie ręcznie robionych krówek koszalińskich. Uwielbiam takie prezenty! Piękne opakowanie a same krówki przepyszne. I jeszcze jak ich dużo! Dziękuję!
Są też klocki małych geniuszy dla bombelków. Takich jeszcze nie mają więc jutro wesoło się będą o nie tłuc. Dziękuję!
I jeszcze kawa. Miałam wielką ochotę otworzyć paczkę i zaciągnąć się aromatem ale poczekam aż już ten ekspres kupimy. Będzie próbowana jako jedna z pierwszych o ile nie pierwsza. Dziękuję!
Jest też opakowanie żelek gusto. Wszyscy lubimy więc zniknie szybko. Domek z piernika na zawieszce ozdobi naszą choinkę a kartka z życzeniami stoi już na segmencie. Dziękuję!
Dziękuję Mikołajowi @p98.
Życzę Wesołych Świąt, ekscytującej paki z Wykopaki i tych pod choinką, Sylwestra spędzonego tak jak lubisz i jak masz ochotę a przyszłego roku lepszego niż jakikolwiek do tej pory. :)

#wykopaka
allegramente - Dziękuję serdecznie Świętemu Mikołajowi za zrobienie gwiazdki wcześnie...

źródło: comment_1671574131os5smFlQwTTBbKo8JNSjG5.jpg

Pobierz
  • 4
@allegramente: Ufff... cieszę się, że udało mi się wpaść w Twoje gusta! <3 Miałem trochę obaw co do paczki, gdyż dość długo przebywała w Paczkomacie i na sortowni, ale przetrwała! <3
Dzięki również za życzenia i Tobie również życzę wszystkiego co najlepsze. []