Wpis z mikrobloga

Siema. W #minecraft gram (z długimi przerwami) już pewnie 10 lat, ale zawsze single player, ewentualnie z bracholem po lanie. Chciałbym wejść w granko online, ale zbytnio nie wiem czego szukać. Nie interesują mnie żadne mini gierki, bed warsy czy parkery. Najbardziej interesowałyby mnie serwery w stylu tych (ustawianych pewnie) filmików na YT, gdzie kilkunastu ziomków najpierw buduje sobie swoje zameczki a potem zaczyna się polityka, walka itd, albo jakieś ciekawe survivale. Przy czym z drugiej strony nie mam codziennie 4h żeby się zaangażować w granie, bardziej 1-2 razy w tygodniu po 2h. Oczywiście nie musi to być dokładnie to o czym mówię, pewnie są inne tryby, które by mnie jarały ale o nich nie wiem bo nigdy o nich nie słyszałem. Jakie są Wasze ulubione tryby, które nie polegają na jakiś minigiereczkach albo griefowaniu całego serwera TNTkami? Albo od razu macie jakiś swój ulubiony, działający serwer i chcecie się podzielić urlem? :D
#gry
  • 7
@Sam_w_domu: Na discordzie musisz kliknąć "zweryfikuj się" i tam coś zaznaczyć wtedy normalnie wbijasz już nie pamiętam jak to było. A co do tego screena z gry to musisz zmienić nick w launcherze bo masz nick kogoś z kontem Premium. Też tak miałem. Zmieniłem tylko jedną literę i śmigało. Normalnie sobie gram wieczorami.
Podaj DC to napisze żeby ci zweryfikowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)