Wpis z mikrobloga

Mili Państwo, kochani moi

Jeszcze event wypokpaki się nie zakończył a już mamy zwycięstwo w kategorii „najbardziej epicka paka roku 2022”. Już samo otworzenie drzwiczek od paczkomatu dawało do zrozumienia, że ma się do czynienia z czymś wyjątkowym od kogoś wyjątkowego. Żal było rozdzierać papier w którym była zapakowane pudło ale widać ze @Dawtona miała fun przygotowując ten prezent a teraz ja mam mega fun celebrować jego otwieranie.

Co do zawartości to jest to wspaniała gratka dla każdego fana Porsche, jestem pod ogromnym wrażeniem. Klipsy na zdjęcia są bajeranckie i na pewno znajdą zastosowanie, a gra być może zostanie sprawdzona wcześniej niż parapetówka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domowe przetwory mają dla mnie wysoką wartość bo jestem prosty chłopak z prowincji i jak coś jest czego nie da się kupić w sklepie, to znaczy ze jest to produkt premium :). Dżemiki i nalewkę z wielką chęcią skosztuje a nawet możesz liczyć na recenzję którą umieszczę na łamach portalu ze śmiesznymi obrazkami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bardzo Ci dziękuję za tak spersonalizowany prezent. Z całą pewnością sam sobie nie przygotowałbym nic lepszego. Przez długi czas banan nie będzie schodził z mej twarzy.

Wspaniała to była wypokPAKA, nie zapomnę jej nigdy.
Dziekuje @Dawtona

#wykopaka #pokapake
kucma19 - Mili Państwo, kochani moi

Jeszcze event wypokpaki się nie zakończył a ju...

źródło: comment_1671562104Ajev0QrMCFfxiRABkDX221.jpg

Pobierz
  • 8