Wpis z mikrobloga

meh, grałem dużo w gierki GBA na DS phat (bo w czasach GBA nie miałem pieniędzy na konsolę) ale wolę klasycznego GBA.


@inrzynier: raz wsadziłem jakiegoś carta GBA do DSa i mnie pikselozo-ramkoza odrzuciła, podobnie chyba z cartem DSowym wsadzonym do 3DSa, granie na nienatywnej rozdziałce to koszmar (chyba że rozdzielczość jest odpowiednio kilkukrotnie większa, np na PSP gry z GBA są całkiem ok)
w #!$%@? mam co ty wolisz nie będę sobie specjalnie kupował konsoli do jednej gierki xD


@Maciek5000: eh Maćku, daj śrubokręt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

granie na nienatywnej rozdziałce to koszmar (chyba że rozdzielczość jest odpowiednio kilkukrotnie większa, np na PSP gry z GBA są całkiem ok)


@poji: chciałeś powiedzieć, że jak się rozdzielczość mnoży przez liczby całkowite - na przykład rozdzielczość vity to dokładnie 2x
@inrzynier: raz wsadziłem jakiegoś carta GBA do DSa i mnie pikselozo-ramkoza odrzuciła, podobnie chyba z cartem DSowym wsadzonym do 3DSa, granie na nienatywnej rozdziałce to koszmar (chyba że rozdzielczość jest odpowiednio kilkukrotnie większa, np na PSP gry z GBA są całkiem ok)


@poji: DS nie skaluje obrazu z GBA. Obraz masz pixel perfect z drobną czarną ramką.

3DS za to skaluje obraz gier z DS-a (chyba, że to wyłączysz). W
DS nie skaluje obrazu z GBA. Obraz masz pixel perfect z drobną czarną ramką.


@Kryspin013: tak, pamiętam ramkę oraz to, że mogłem grać na dolnym albo górnym ekranie - górny chyba był lepszy niż touchscreen.
dolny ekran miałeś niezabezpieczony


@Kryspin013: chyba sobie żartujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) folia od nowości bo kupiony za ciężko zarobione pieniądze. ale na pewno wolałem grać na górnym, może takie miałem wrażenie, ale tak było.