Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 120
Matka powiedziała staremu że ja gej i wczoraj była wielka awantura ehhhhh
I potem będzie "synek, ale dlaczego ty z nami nie rozmawiasz?"
Byle doczekać matur i uciekać, i nie słuchać tych złych myśli samobójowych bo nie chcę tego chłopcu robić ehhh
#teczowepaski #teczowyprzegryw
  • 42
  • Odpowiedz
@Zjedzon: ja mam to szczęście że u mnie z tego powodu nie miałem żadnych nieprzyjemności dlatego bardzo mi cię szkoda ale mam nadzieje że ci się uda wyrwać od toksycznych rodziców ()
  • Odpowiedz
@Zjedzon: Bardzo mi przykro. Zależy w jakim mieście mieszkasz i ile masz lat. Zawsze można coś wymyślić. W większych miastach jest dużo fundacji, które pomagają. Najpierw proponuje zadzwonić pod numer 22 628 52 22 - ogólnopolski telefon zaufania dla osób LGBT+ czynny od poniedziałku do piątku 18-21. Jak będzie źle w nocy to 116 111 całodobowy. No i pamiętaj, że nie jesteś sam. Wykopki pewnie pomogą. Także pisz tutaj
  • Odpowiedz
@Zjedzon ziom, może ciężko to sobie obecnie wyobrazić ale rodzice to naprawdę coś co staje się w pewnej chwili totalnie oddzielną częścią życia. Będzie git.
  • Odpowiedz
@Zjedzon: usuń konto na wykopie i się za naukę weź.

A w razie wiekszych problemów możesz się odezwać na PW.

Poszukaj książki z KPH dla rodziców. Wydrukuj i zostaw w domu nich sobie przeczytają
  • Odpowiedz
@Zjedzon: najprościej swoje lenistwo i olewanie nauki do matury zwalić na to, że ojciec źle przyjął to, że jego syn jest gejem. Wymówki, wymówki.
Weź się w garść, siądź do książek i wyjedź po maturze skoro z tym homofobem pod jednym dachem nie wytrzymasz.
Widać, że ty też jesteś wyrozumiały i ojca, starszej daty człowieka nie jesteś w stanie zrozumieć.
Typ to przełknie, może trochę minąć ale jemu też daj szanse.
  • Odpowiedz