Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 120
Matka powiedziała staremu że ja gej i wczoraj była wielka awantura ehhhhh
I potem będzie "synek, ale dlaczego ty z nami nie rozmawiasz?"
Byle doczekać matur i uciekać, i nie słuchać tych złych myśli samobójowych bo nie chcę tego chłopcu robić ehhh
#teczowepaski #teczowyprzegryw
  • 42
  • Odpowiedz
@Zjedzon: unikaj kłótni i rób swoje, żeby zdać maturę. Na studia wyjedź do innego miasta to trochę odpoczniesz od starego. Uważaj na siebie i nie rób pochopnie głupot to jakoś przetrwasz ten okres ()()()
Wszystko będzie dobrze :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@27PHO1e2NIX2021: @prorok1151: no właśnie ciężko dać radę, bo te myśli o zakończeniu ziemskich problemów są kuszące (,)
A co do matury to też #!$%@?, bo ani nie umiem się zmusić do nauki, ani nie wychodzi mi dobrze ehhhh
Dzisiaj matematykę rozszerzoną pisałem i mogę mieć maksymalnie 50 parę procent, a realnie to 20-30 ehhh (,)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
W zasadzie to co można zrobić gdy właśnie homofobiczny stary się dowiedział o mojej tęczowości i nie mam możliwości #!$%@?ć im aż do końca maja? (Wtedy kończą się matury i można po noclegowniach się tłuc albo dziadkom może się wprosić do domku bo chłopca prosić to tak trochę ten...)
  • Odpowiedz
W zasadzie to co można zrobić gdy właśnie homofobiczny stary się dowiedział o mojej tęczowości i nie mam możliwości #!$%@?ć im aż do końca maja? (Wtedy kończą się matury i można po noclegowniach się tłuc albo dziadkom może się wprosić do domku bo chłopca prosić to tak trochę ten...)


@Zjedzon: Możesz zadzwonić na telefon zaufania do Lambdy Warszawa: https://lambdawarszawa.org . Akurat jest aktywny z tego co widzę
Nie wiem, nie korzystałem
  • Odpowiedz