Wpis z mikrobloga

Ciekawi mnie jaki procent ludzi i wykopków łyka propagandę czy to TVP czy właśnie #kanalsportowy
Przyjdzie Czesio do Stanoskiego, 80-90 % telefonów będzie ustawionych, super robota, wyszliśmy z grupy, taki był cel nie ma co słuchać osób, które nie znają się na piłce. No i taki ludek bez własnego zdania sobie pomyśli, może rzeczywiście nie mam racji, 90% osób popiera robotę Czesia xD na tym to polega, wydaje mi się, że w chu osób się nabiera na taką propagandę. #kanalbekowy #mecz #reprezentacja
Pobierz wscieklybyk - Ciekawi mnie jaki procent ludzi i wykopków łyka propagandę czy to TVP c...
źródło: comment_1671445352MsiX2nGURsHiwS2VMkAAmu.jpg

Czy łykniesz propagandę Stanoskiego?

  • Owszem 19.1% (29)
  • Nie 80.9% (123)

Oddanych głosów: 152

  • 8
@wscieklybyk: Ludzie, nie oglądajcie tego gówna po prostu. Stanowski już tyle razy się skompromitował i udowodnił jakim jest hipokrytą, a i tak potem w gorących wpisy na temat kanału sportowego, chociaż przynajmniej najczęściej negatywne.

Mariuszków z Brighton i tak nic nie przekona, tak jak wyborców pisu.
@wscieklybyk: da się pijanego kowala jako obraz typowego hejtera i ułoży takie pytania by wielki trener z bialorusi zaorał swoimi merytorycznymi wypowiedziami pijacki bełkot