Wpis z mikrobloga

Odkryłem coś zupełnie nowego: kabel fantomowy!
Kabel fantomowy jest wtedy, gdy przesiadasz się ze słuchawek przewodowych na bezprzewodowe.

To stanowi problem, dopóki się nie przyzwyczaisz do tego że nie musisz ściągać słuchawek wstając od komputera.
Czasami wstajesz i po prostu idziesz, ale czasami odchylasz głowę do tyłu i robisz krok wstecz aby nie urwać kabla którego nie ma.

#sluchawki #heheszki
  • 34
@NiskopodlogowyGornikAmator: Moje chyba nie działają podczas ładowania. Na pewno nie bezprzewodowo, po kablu jeszcze nie sprawdzałem.
Ale jest jeszcze jeden ciekawy efekt związany z noise cancellation (poprzednie nie miały).
No bo włączam zmywarkę i nie słyszę żeby pracowała.
Włączam pralkę i też mam pewne wątpliwości.
Więc na początku latałem po całym domu sprawdzając czy sprzęt AGD w ogóle działa, mrucząc pod nosem gniewnie, że "cholerna zmywarka się zepsuła"...
@irish71: Niezbyt mogę. Słuchawki polecił @NiskopodlogowyGornikAmator.
Ja nigdy nie przywiązywałem do tego większej wagi, po prostu wkurzało mnie że w słuchawkach przewodowych ciągle psują się kable.
A że potrzebowałem słuchawek na cito, to kupiłem to, co akurat było w sklepie nieopodal mnie, czyli Bluedio T7 Turbine. Ja jestem zachwycony, ale nie mam zielonego pojęcia w tym temacie, więc wolę nie doradzać....
Lepiej, żeby doradził Ci ktoś ogarnięty.