Wpis z mikrobloga

Mirki, jak to jest z tym tauronem? Mam taryfę g11 ale umowa kończy mi się pod koniec lutego i chciałbym się upewnić ze zostanę właśnie na tej taryfie a nie ze wcisną mi 150 jakiejś gównianej opłaty handlowej... Dzwoniłem do nich i powiedzieli mi że na początku stycznia nadal będę miał g11, I żeby się zgłosić w lutym do nich. Nie mogę tego teraz załatwić? Boję się że w styczniu przyjdzie rachunek wyższy o 150 zł #tauron #prad #pytanie #pytaniedoeksperta
dj_mysz - Mirki, jak to jest z tym tauronem? Mam taryfę g11 ale umowa kończy mi się p...

źródło: comment_1671404409UB5U5X50NKjf6c90veURTa.jpg

Pobierz
  • 5
@Colek: ja mam identycznie
koniec umowy z tauronem 31.01.2023 G11
zuzycie pradu okolo 250 kWh miesiecznie
pani chciala mi wcisnac taryfe eko z rabatem 10% oraz oplata handlowa 35 zl. Przy moiim zuzyciu ten rabat daje 11,5 zl oszczednosci
jak wiec widac przez oplate handlowa tracę ok 23,5 zł miesiecznie
co mnie zaskoczylo, pani powiedziala ze jak nic nie zrobie, to zostane automatycznie przerzucony na bezterminowa Taryfe sprzedawcy bez gwarancji ceny
@dj_mysz: ale jaja wyszly, ja mam umowe z gwarancja ceny do 31 stycznia wiec dowiedzialem sie ze tarcza mnie nie bedzie obowiazywac, wiec od 1 lutego bede placil ,85 za kWh a nie 0,5
i nie ma znaczenia ze cennik mam tylko do 31.01, obecny cennik wylacza mnie z mozliwosci uzyskania rabatu z tarczy solidarnosciowej w calym 2023 roku, wiec teraz musze wypowiedziec moja umowe, zaplacic kare za 1 miesiac okolo