Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem

Parapet drewniany wyczyszczony ale wieje spod okna i stąd pytanie: najpierw olejowanie a pozniej normalnie akryl czy olejowa i silikon czy spróbować napuścić tam pianki izolacyjnej przez słomkę i któreś z powyższych ?
  • 7
@PeaceUN: okleilbym taśmą okno i parapet, zostawiając szparę, a potem próbowałbym tam wycisnąć piankę. Jak ściśnięty wężyk nie wszedłby w szczelinę, to bym rozklepal końcówkę młotkiem. Potem docinka i sprawdzenie czy nie wieje. Jak operacja się udała, to potem byle czym bym to zasłonił, nawet głupim cwiercwalkiem z pcv.
Tylko bierz pod uwagę, ze mnie taki budowlaniec jak z fejsfaka konstruktów schodów:D
@wszystko_wiem taki był plan póki nie odezwał się do mnie budowlaniec i powiedział że pianka #!$%@? teraz da bo trzeba by parapet wyjmować... Powiedział żeby napchać silikonu to chociaż przestanie wiac
@PeaceUN: to po co silikon drogi, lepiej napchac akrylu za 5zl tuba a nie 25 i wiecej, ja tez jakeis szparki mialem i cala tuba weszla w malutka szparke fuuck aczkolwiek taka wentylacja mikro nie jest chyba takanajgorsza jesli centralnie niewieje, gorzej ze mostek cieplny mamy