Wpis z mikrobloga

No i szykuje się kolejna afera z moim udziałem w roli głównej, po #aferawegierska

Wkrótce udostępnię moje przemyślenia na ten temat w formie filmu. Jeśli do tego czasu okaże się, że moderacja przypomni sobie, że zapomniała mi dać bana (obojętnie za co - w każdym przypadku będzie to pokaz siły, nie mający pokrycia w faktach. Tak, jak w przypadku usuniętego znaleziska z efektem zdrady oraz dzisiejszego), to kilkunastu znajomych, mających tu konta, udostępni nagranie w moim imieniu.

Gdyby ktoś chciał pomóc w #barbarastreisandeffect, to proszę o wiadomość prywatną z namiarami typu email czy kanał na discordzie.

Nie może tak być, że moderacja traktuje użytkowników jak tępych podludzi i robi sobie, co tylko chce, wymyślając argumenty, które nie przekładają się na fakty. Nie można łamać własnych zasad, próbując robić z ludzi głupków.

Zostałem dzisiaj oskarżony o oszustwo, gdzie każdy doskonale wiedział, że już sam, tag #heheszki dowodzi, że owe AMA, wraz z opisem, było czystym sarkazmem, ukazującym to, co jest rakiem tutejszego systemu moderacyjnego - podejściu moderacji do użytkowników.

Miało być wesoło, a wyszło jak zwykle. Ehhh...

Dodam, że spośród 9 osób, które zakopały usunięte znalezisko, tylko trzy uznały je za spam.

Nie dziwię się "rumunowi", że tak zaciekle z nimi walczy.

#afera #aferaama #moderacjacontent #samowolka
Pobierz StaryWedrowiec - No i szykuje się kolejna afera z moim udziałem w roli głównej, po #a...
źródło: comment_1671366291tpSKSLXnxFVrBc1Z8R2Lng.jpg
  • 23
@bylemtam: Poza tym widziałeś kiedyś AMA, w której ktoś na poważnie twierdzi, że jest moderatorem wykopu i wkleja zdjęcie małpy?

Jeśli przy tylu przesłankach nadal twierdzisz, że ktokolwiek mógł to znalezisko traktować poważnie, to albo masz problemy z logicznym myśleniem, albo konszachty z moderacją.