Wpis z mikrobloga

@ElLama: gralem pare dni temu lux na aramie vs tanki, to powiem ci, ze kompletnie nic nia nie robilem xD rownie dobrze moglem kryta skladac. Ogolnie zauwazyles moze, ze ostatnio jest strasznie duzy wysyp kupionych diamentow/masterow na aramach?
@bezprzypau: lux na aramie jest dla mnie ok, przez bardzo niewielka przestrzeń łatwo trafić q, full ap robisz niezłe obrażenia w miękkie postacie i można laserkiem walić z pół kilometra w ludzi, którzy chowają się za wieża. XD
Seraphine za to jest naprawdę op

Ciężko mi stwierdzić czy kupione czy nie, bo dużo zależy od postaci jakie się wylosują, bo ktoś może nie grać dravenem, ale jest mainem adc. Powiem tak,
@ElLama: prawie zawsze przeglądam ostatnie mecze takich ancymonów i powiem ci, że w znaczącej większości przypadków nie jest to wina złego champa. Dziś z takim gównem grałem, które cały czas ratowało swoim ultem (Mordekaiserem typek grał) przeciwnika i od niego ginął, mimo że na spokojnie byśmy go zabili, bo wlatywał w nas solo. Przeglądam jego gierki, a tam np. 0/8 na jakieś silverki/goldziki. No to jest niemożliwe, żeby gość będący w
@bezprzypau: możliwe, że coś w tym jest, ja sam jestem mechaniczna kupą support main płat IV, ale to co wyprawiam na jakimś lee sinku, fiorze czy akali, to mnie samego czasem dziwi jak dobrze idzie. XD To co dopiero ktoś, kto gra solo linie z dużo wyższego elo, nawet na mega stompach ciężko zrobić 0/8, bym powiedział niemożliwe xD

To, co zauważyłem na pewno, to to ze strasznie dużo tryhardów jest,