Wpis z mikrobloga

Telewizor TCL 43C735 włączyłem netflix i serial Wednesday i tego się nie da ogladac. W starszych tytułach bez Dolby Vision jest super ale tu co chwila zmienia się jasność ekranu. Wiecie o co chodzi, kamera na coś jaśniejszego bum cały ekran jaśniejszy za chwile ciemno sru cały ekran ciemny jeśli chodzi o oswietlenie. Jak to wyłączyć? #netflix #tcl #telewizory #elektronika
  • 8
@PurpleHaze: Nie mam pojęcia mam ten tv od dwóch dni i dopierontestuje. W grach tego nie ma, na youtube tego nie ma, jest tylko na netflix i hbo jak są filmy w Dolby vision bo jak pisałem w starszych tytułach jest super
@fabek: Tego się najbardziej bałem ale jest na prawdę znośnie. Super szybki nie jest śle nie jest tez wolny nie wiadomo jak. Nie przeszkadza w normalnym użytkowaniu. Obraz wg mnie jest super, ale ja nie jestem jakimś kinomanem. Gdyby nie te problemy z tym ze trochę mi jeszcze przeszkadza te dolby vison i te nagle rozbłyski i ściemnianie ekranu przy zmianach kadrów to byłbym w 100% zadowolony. Dźwięk jest wystarczający. Granie